Rodzina na diecie

Wielka Brytania 0

Ekspert od dietetyki, Steve Miller, rozpoczyna akcję odchudzania Wielkiej Brytanii. Stosuje wiele drastycznych sposobów by zmniejszyć wagę sześciu chorobliwie otyłych rodzin.

 • Czas trwania: 70 minut, Gatunek: Magazyn

Rodzina na diecie w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Liczba otyłych osób rośnie. W Wielkiej Brytanii już 25% osób dorosłych i 16% dzieci walczy z nadwagą. Dietetyk Steve Miller rozpoczyna akcje odchudzania Wielkiej Brytanii. Bohaterami programu są osoby od lat zmagające się z chorobliwą otyłością. W każdym odcinku Steve zajmuje się jedną rodziną, którą próbuje nakłonić do zmiany trybu życia.

Ekspert od dietetyki, Steve Miller, rozpoczyna akcję odchudzania Wielkiej Brytanii. Stosuje wiele drastycznych sposobów by zmniejszyć wagę sześciu chorobliwie otyłych rodzin. Liczba otyłych osób stale rośnie. W Wielkiej Brytanii już 25% osób dorosłych i 16% dzieci walczy z nadwagą. Charyzmatyczny dietetyk nie może dłużej na to patrzeć! Bohaterami programu są osoby od lat zmagające się z chorobliwą otyłością. W każdym odcinku Steve zajmuje się jedną rodziną. Używając wielu szokujących sposobów, próbuje przekonać domowników do radykalnej zmiany trybu życia. Wystarczy, że po raz pierwszy od lat każe im założyć stroje kąpielowe, a reakcje okazują się naprawdę zaskakujące! Członkowie rodziny przechodzą również całą serię badań lekarskich. Terapia szokowa zaczyna działać! Podczas intensywnego tygodnia Steve Miller wprowadza daleko idące zmiany w życiu całej rodziny. Wraca po dwunastu tygodniach, aby ocenić postępy. Czy jego sposoby na walkę z otyłością przyniosą oczekiwane rezultaty?

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×