Rok w ogrodzie

Program edukacyjny, Polska 2019

Program poradnikowy dla działkowiczów. Informacje dotyczące m.in.: uprawy roślin na balkonach i w ogrodach, środków ochrony roślin i nawozów.

 • Czas trwania: 20 minut, Gatunek: Magazyn poradnikowy

Rok w ogrodzie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Marek Jezierski Scenariusz
 • Maryla Torbus Montaż
 • Dariusz Gąsowski Zdjęcia
 • Robert Wypych Zdjęcia

Opis programu

ZwińRozwiń

Program przeznaczony dla miłośników uprawy roślin na działkach, w ogrodach i na balkonach. Autorzy przedstawiają informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokazują nowe odmiany oraz doradzają, w jaki sposób zwiększyć plony na działce. Prezentują również najpiękniejsze ogrody i najnowsze metody ich pielęgnacji.

W programie: - Kalendarium - Cięcie żywopłotu - Konkurs Jaka to roślina? - Wrzosowisko - Różaneczniki - Ogród z wodną kaskadą

Komentarze

Skomentuj
 • Bm (gość)

  Cieszę się, ze wrócił P Czuksanow. Miałam uczulenie na widok i dykcję p. N, uffff.

  28.09.2019 07:32
 • awr (gość)

  z tym pikowaniem no cóż różnie jest ale akurat ostatni cał;kiem fajny, jakoś tak spójny mimo różnorodności która de facto zazwyczaj sprowadza się do skakania po tematach . Może to zima skleiła ale wyszło i już no i fantastyczne obrazy Pani Joli aż mi Bazylim Albiczukiem zapachniało . No i Ekstra też jakiś taki jakby odmieniony, więcej kamer na ogród i właścicieli a mniej na prowadzącego . No bo to w końcu o ogrody i ogrodników w tym wszystkim idzie . tak że jak mawiano za slusznie minionych czasów "paraliż ale postępowy"

  23.01.2019 00:11
 • Piotr

  Z przykrością muszę stwierdzić, że ten program pikuje w dół. A forma z jaką traktuje redaktor prowadzący Właścicieli ogrodów w Extra dodatku jest żenujący. Albo gwiazdor, albo sepleniująca Pani, albo pseudo fachowiec. Nie ma lepszych i do tego z pasją prowadzących?

  15.01.2019 16:01
 • AWR (gość)

  skoro zostałem wywołany czuję się w obowiązku odpowiedzieć: 1- czemuż to Dziadek jak mniemam osoba co najmniej dojrzała zakłada iż działkowcy a zwłaszcza starsi unikają wiedzy fachowej (z tego co wiem jest wręcz przeciwnie) gdyby tak bylo nie istniałyby choćby uniwersytety 3 wieku . na ogół hobbyści bez względu na wiek staraję się jak najwięcej wiedzieć o przedmiocie swoich zainteresowań. 2 Telewizja publiczna w ramach tak zwanej misji ma obowiązek edukować czyli przy każdej okazji przekazywać wiedzę 3 wiedza to nie jest bolesna trudna do zniesienia uciążliwość ; wręcz przeciwnie ułatwia życie (w każdym wieku) Reasumując roślina to roślina , kwiat to kwiat a bylina z definicji jest wieloletnia i obowiązkiem prowadzących program jest przestrzeganie tych zasad , zwłaszcza że są osobami wykształconymi a iwdza ta jest raczej na poziomie gimnazjum . uczmy się od siebie i nie szukajmy podtekstów . Pozdrawiam i zdrowia życzę

  10.12.2018 23:07
 • Dziadek (gość)

  Do AWR : zdecydowana wiekszosc dzialkowcow to nie studenci uczelni rolniczych i nie przeszkadza im zwrot " kwiaty cebulowe". Wiedza o co chodzi .jest to mowa potoczna.W sprawie bylin - sa takie, ktore w naszych warunkach traktowane sa jako rosliny jednoroczne.Troche mniej nadetego pedantyzmu.

  11.11.2018 12:01
 • wuśka (gość)

  Rok w ogrodzie ekstra -świetny ,tylko ten tyłek drugiego kamerzysty zasłaniający obraz w każdym odcinku ,kto to wymyślił,czemu ma to służyć?Przecież nie on filmuje skoro jest filmowany, w zupełności wystarczyłby jeden kamerzysta i byłoby taniej i mniej irytująco.

  05.11.2018 20:20
 • Aga (gość)

  Chciałabym prosić redakcję tv aby program "Rok w ogrodzie" był powtarzany o innej godzinie jest to bardzo ciekawy program.Serdecznie pozdrawiam

  13.10.2018 18:28
 • może wrócę (gość)

  Fakt, powrót Pana Witolda cieszy. Nie recytuje wykutych tekstów i jest praktykiem. O wspominanej "Pani" zamilczę. Jeśli szefostwo odpuści przesadną kontrolę i wciskanie "córki leśniczego" to pewnie wrócę do stałego oglądania. Pozdrawiam fanów ogrodnictwa!

  06.10.2018 08:29
 • AWR (gość)

  NO CÓŻ WRÓCIŁ KU RADOŚCI LICZNYCH JAK SIĘ OKAZUJE FANÓW ALE , NO WŁAŚNIE ZAWSZE JEST JAKIEŚ ALE... NO BO TO NIBY NIC A JEDNAK ŻEBY NIE WIEM JAK KOMBINOWAĆ TO TAKIE BYLINY TO ONE SĄ WIELOLETNIE , NATOMIAST NAGLE POJAWIŁY SIE JEDNOROCZNE . Z KOLEI DZISIAJ ZNOWU OSOBLIWOŚĆ "KWIATY CEBULOWE" OTÓŻ CEBULOWE TO SĄ ROŚLINY A KWIAT JEST JAK POWSZECHNIE WIADOMO ORGANEM ROŚLINY SŁUŻĄCYM DO ROZMNAŻANIA . Dbajmy o stosowanie poprawnych określeń toż to przecież misja tej jakby nie było państwowej telewizji

  15.09.2018 20:49
 • Iwona (gość)

  Ja lubiłam kiedy program prowadzili obaj panowie razem. Natomiast pani nie lubię. Szczególnie intonacji

  15.09.2018 07:37
 • Dziadek (gość)

  Co z panem Witoldem Czuksanowem ? Pojawil sie i znowu zniknal

  08.09.2018 07:52
 • Gośka (gość)

  Bardzo się cieszę z powrotu Witolda Czuksanowa. Bardzo sympatyczny człowiek tworzący specyficzny klimat programu

  25.08.2018 08:24
 • Benia (gość)

  Wspaniale ! Pań Witold wrócił.

  17.08.2018 21:46
 • Dno (gość)

  Znowu wrócił Czuksanow. Żenada.

  11.08.2018 14:55
 • pigwa (gość)

  okropne jest to ściółkowanie różnymi siatkami , agrowłókniną ,korą i kamyczkami. Biedna uduszona ziemia.

  13.05.2018 19:19
 • awr (gość)

  ignorantia z łac. -niewiedza wiec ignorantka to osoba wiedzy pozbawiona tu domyślnie wiedzy ogrodniczej.mgr.inż ogrodnictwa ponad 20 lat w branży ,publikacje wykłady; jakoś się z ignorancją nie kojarzy zresztą wystarczy sprawdzić nazwisko w necie no i zawsze jest jeszcze pilot do telewizora a jak nie ma to można wtyczkę z gniazdka wyciągnąc więc przymusu raczej nie widzę pozdrawiam

  21.04.2018 23:09
 • Renata (gość)

  Właśnie zmuszona byłam do oglądania Roku w ogrodzie. Program na który kiedyś czekałam cały tydzień teraz mnie irytuje, a Pani Natalia.... Brak słów. Zero dykcji, nieprzyjemna intonacja...to mogłabym przeżyć, ale jeśli osoba prowadząca taki program jest w ocenie w mojej ocenie i wielu widzów ignorantką, to już gruba przesada.

  21.04.2018 08:51
 • Renata (gość)

  Właśnie zmuszona byłam do oglądania Roku w ogrodzie. Program na który kiedyś czekałam cały tydzień teraz mnie irytuje, a Pani Natalia.... Brak słów. Zero dykcji, nieprzyjemna intonacja...to mogłabym przeżyć, ale jeśli osoba prowadząca taki program jest w ocenie w mojej ocenie i wielu widzów ignorantką, to już gruba przesada.

  21.04.2018 08:50
 • Alens (gość)

  Może by tak z powrotem wpuścić na antenę pana Witolda wówczas odcinki były o wiele ciekawsze od kiedy prowadzącym jest pan Marek nawet maja 5 letnia wnuczka przestała oglądać i karze mi wyłączać że nuda

  14.04.2018 18:53
 • dziadek (gość)

  Autorom proponuje przejrzeć archiwum kiedy to program podzielony był na krótkie i zwięzłe tematy np. sad, warzywnik, ozdobne, ochrona roślin. Zapraszani byli specjaliści w omawianych dziedzinach.

  31.03.2018 15:40
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 5.3 Głosów: 3

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×