Rośliny Karoliny

, seria poradnikowa , Polska , 2017, Polska 2020

Program prowadzony przez miłośniczkę roślin i specjalistkę w dziedzinie projektowania ogrodów, Karolinę Kudłacik, która udowadnia, że w każdej przestrzeni można stworzyć coś wyjątkowego.

 • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Magazyn poradnikowy
 • Prowadzący: Karolina Kudłacik

Rośliny Karoliny w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Karolina Kudłacik

Opis programu

ZwińRozwiń

Program prowadzony przez miłośniczkę roślin i specjalistkę w dziedzinie projektowania ogrodów, Karolinę Kudłacik, która udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych i w każdej przestrzeni można stworzyć coś wyjątkowego. Karolina określa się mianem "nałogowego zbieracza" - jest miłośniczką rzeczy używanych i nie cierpi marnotrawstwa. W autorskim programie, wraz z grupą sprawdzonych fachowców, Karolina pomaga rozwiązywać problemy dotyczące ogródków, tarasów i balkonów.

Niewielki balkon, przydomowy ogródek czy rozległy taras – każda z tych przestrzeni może przemienieć się w prywatną oazę. Karolina określa się mianem "nałogowego zbieracza", jest miłośniczką rzeczy używanych i nie cierpi marnotrawstwa. Nie istnieją dla niej przedmioty, których nie dałoby się twórczo wykorzystać. W autorskim programie "Rośliny Karoliny", wraz z grupą sprawdzonych fachowców, którzy wspierają ją w jej najbardziej śmiałych architektonicznych i ogrodniczych wizjach, pomoże bohaterom rozwiązać najróżniejsze problemy dotyczące ich ogródków, tarasów czy balkonów.

Komentarze

Skomentuj
 • Widz (gość)

  Ten program to sama fuszerka ja nie jestem projektantem ale zrobiłabym t0 lepiej dokładniej i z gustem mam ogrodek co to za projektantka ?

  10.02.2023 14:34
 • Fajny program, Pani Karolina to fachowiec, tylko dlaczego program jest nadawany w takich godzinach gdy ludzie jeszcze śpią i brak powtórek o późniejszych godzinach emisji (gość)

  Fajny program, Pani Karolina to fachowiec, super pomysły, tylko godziny emisji za wczesne no i nie ma powtórek w późniejszych godzinach!!!!

  17.10.2022 03:53
 • opp (gość)

  tragedia z piorunem

  07.01.2021 21:31
 • lo (gość)

  wsttretne babsko

  07.01.2021 21:24

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×