Rozenek cudnie chudnie

Rozenek cudnie chudnie, Polska

Widzowie mają okazję asystowania Małgorzacie w codziennych zmaganiach ze zrzucaniem zbędnych kilogramów po ciąży. Przekonają się, że powrót do formy to bardzo długa i niełatwa droga.

 • Gatunek: Rozrywka

Rozenek cudnie chudnie w telewizji

ZwińRozwiń
 • Dzisiaj 23:25 Odcinek 6

  iTVN

 • Niedziela 09.05.2021 18:10 Odcinek 7

  iTVN

 • Niedziela 09.05.2021 23:20 Odcinek 7

  iTVN

 • Czwartek 13.05.2021 23:25 Odcinek 7

  iTVN

 • Niedziela 16.05.2021 18:10 Odcinek 8

  iTVN

 • Niedziela 16.05.2021 23:20 Odcinek 8

  iTVN

 • Czwartek 20.05.2021 23:25 Odcinek 8

  iTVN

 • Niedziela 30.05.2021 12:50 Odcinek 1

  TVN

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Widzowie przekonają się, jak wygląda droga Małgorzaty Rozenek-Majdan do wymarzonej figury po ciąży. Dziewięć miesięcy poprzedzających poród to prawdziwe wyzwanie dla organizmu każdej mamy. Autorzy obalają mit gwiazd, które miesiąc po narodzinach dziecka mogą pochwalić się wysportowanym ciałem. Widzowie mają okazję asystowania Małgorzacie w codziennych zmaganiach ze zrzucaniem zbędnych kilogramów. Przekonają się, że powrót do formy to bardzo długa i niełatwa droga.

Co robić, by po porodzie odzyskać zgrabną sylwetkę i dobrą formę bez efektu jo-jo? Jak mądrze korzystać z diet? Do jakich specjalistów udać się po poradę? Jak połączyć to z wymagającą nie lada wysiłku opieką nad maluszkiem? Już 1 lutego w TVN Style premiera programu "Rozenek cudnie chudnie"! W nowej serii widzowie przekonają się jak będzie wyglądała droga Małgorzaty Rozenek-Majdan do wymarzonej figury! Ciąża, szczególnie ta długo wyczekiwana, jest źródłem szczęścia. Niezależnie od radości związanych z powiększeniem rodziny, dziewięć miesięcy poprzedzających poród to prawdziwe wyzwanie dla organizmu każdej mamy. W ostatnim czasie przez podobne doświadczenia przeszła również Małgorzata Rozenek-Majdan. Nowy cykl TVN Style zburzy mit gwiazd, które miesiąc po narodzinach dziecka mogą pochwalić się już wysportowanym ciałem! "Rozenek cudnie chudnie" umożliwi towarzyszenie Małgorzacie w odzyskiwaniu formy po upragnionej ciąży. Widzowie będą mieć okazję asystowania gwieździe w codziennych zmaganiach ze zrzucaniem zbędnych kilogramów. W każdym odcinku zobaczymy moc porad, przepisów i przekonamy się, że powrót do formy to bardzo długa i niełatwa droga. A odchudzać się należy mądrze i z głową!

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×