Rozenek cudnie chudnie

Rozenek cudnie chudnie, Polska

Jak odzyskać zgrabną sylwetkę oraz dobrą formę po porodzie i połączyć to z opieką nad maluszkiem? W programie zobaczymy drogę Małgorzaty Rozenek-Majdan do wymarzonej figury!

 • Gatunek: Rozrywka

Rozenek cudnie chudnie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Widzowie przekonają się, jak wygląda droga Małgorzaty Rozenek-Majdan do wymarzonej figury po ciąży. Dziewięć miesięcy poprzedzających poród to prawdziwe wyzwanie dla organizmu każdej mamy. Autorzy obalają mit gwiazd, które miesiąc po narodzinach dziecka mogą pochwalić się wysportowanym ciałem. Widzowie mają okazję asystowania Małgorzacie w codziennych zmaganiach ze zrzucaniem zbędnych kilogramów. Przekonają się, że powrót do formy to bardzo długa i niełatwa droga.

Co robić, by po porodzie odzyskać zgrabną sylwetkę i dobrą formę bez efektu jo-jo? Jak mądrze korzystać z diet? Do jakich specjalistów udać się po poradę? Jak połączyć to z wymagającą nie lada wysiłku opieką nad maluszkiem? Już 1 lutego w TVN Style premiera programu "Rozenek cudnie chudnie"! W nowej serii widzowie przekonają się jak będzie wyglądała droga Małgorzaty Rozenek-Majdan do wymarzonej figury! Ciąża, szczególnie ta długo wyczekiwana, jest źródłem szczęścia. Niezależnie od radości związanych z powiększeniem rodziny, dziewięć miesięcy poprzedzających poród to prawdziwe wyzwanie dla organizmu każdej mamy. W ostatnim czasie przez podobne doświadczenia przeszła również Małgorzata Rozenek-Majdan. Nowy cykl TVN Style zburzy mit gwiazd, które miesiąc po narodzinach dziecka mogą pochwalić się już wysportowanym ciałem! "Rozenek cudnie chudnie" umożliwi towarzyszenie Małgorzacie w odzyskiwaniu formy po upragnionej ciąży. Widzowie będą mieć okazję asystowania gwieździe w codziennych zmaganiach ze zrzucaniem zbędnych kilogramów. W każdym odcinku zobaczymy moc porad, przepisów i przekonamy się, że powrót do formy to bardzo długa i niełatwa droga. A odchudzać się należy mądrze i z głową! W 8. odcinku "Rozenek cudnie chudnie" zobaczycie podsumowanie dotychczasowych postępów Małgorzaty Rozenek-Majdan w powrocie do formy po porodzie. Ile schudła? W programie "Rozenek cudnie chudnie" przyszedł czas na wielki finał. Czy Małgosi udało się schudnąć zgodnie z oczekiwaniami? Z dietetyczką i trenerką porozmawiamy o tym, jak nie wrócić do starych nawyków i jak żyć po osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Na wspomnieniach i podsumowaniach się jednak nie kończy. Ku wielkiej radości Małgorzaty, Lidia wreszcie wprowadzi do jej treningu elementy siłowe. Pokaże również, jak pracować nad balansem ciała. Ludmiła z kolei przekaże Gosi wskazówki dotyczące planowania posiłków dla utrzymania wymarzonej wagi czyli uniknięcia tak często spotykanego efektu jo-jo. Z jakim nastawieniem w dalszą drogę wyruszy Małgosia?"

Komentarze

Skomentuj
 • gość (gość)

  Może i ta pani jest ładna❓ ...ale już przynudza 😏

  18.09.2021 12:38
 • gość (gość)

  a niech rozenek chudnie...😏 czy to kogoś interesuje ❓

  04.09.2021 16:40
 • ### (gość)

  Gdy widzę tę plastikową babę 🤢 to cofa mi się wczorajszy obiad.

  02.08.2021 16:14
 • *** (gość)

  Won z tym babolem 😠

  18.07.2021 12:53
 • *** (gość)

  Won z tym nabiłem 😠

  18.07.2021 12:52
 • Yrresa (gość)

  Bzdury piszesz Wymyśl coś ciekawszego

  11.07.2021 20:37
 • MO (gość)

  Nie ma komu w tym PO-PiSim grajdole gumą przeorać dupsko , za kłaki wytargać tej podstarzałej kurewki, i w kopach przegnać z Eteru!!??

  27.06.2021 12:53
 • vika

  To chore. TVN schodzi na psy. Puszczać cos takiego ... Dla jakiego to widza? Sama Rozenek by się wstydziła. Co za chore czasy

  20.06.2021 13:52
 • Ciekawostka (gość)

  Cudnie się chudnie, jak ci facet wkłada schludnie :-)

  20.06.2021 13:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×