Rozmowy istotne

Wanda Chotomska, Polska 2009

"Rozmowy istotne" przedstawiają Wandę Chotomską, pisarkę trudną do sklasyfikowania. Znana jako poetka, powieściopisarka i autorka bajek, jest także twórcą piosenek, reżyserem, aktorką i choreografem.

  • Czas trwania: 26 minut, Gatunek: Rozmowa

Rozmowy istotne w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Jarosław Sztandera Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Wanda Chotomska to pisarka trudna do sklasyfikowania. Choć jest znana jako poetka, powieściopisarka i autorka bajek dla dzieci, jest także twórcą piosenek, reżyserem, aktorką i choreografem. "Rozmowy istotne" przedstawiają Chotomską jako człowieka-legendę, człowieka-orkiestrę, uwielbianą przez dzieci i cenioną przez dorosłych. Osobę pogodną, która mimo podeszłego wieku, nadal jest bardzo aktywna.

"Pediatra literatury" Wanda Chotomska to autorka szczególna, trudna do sklasyfikowania, bo tworząca wielowarstwowo. Choć znana jest jako poetka, powieściopisarka, twórczyni bajek dla dzieci, jest także autorką piosenek, reżyserką, a nawet aktorką i choreografką. "Rozmowy istotne" przedstawiają zatem Chotomską jako człowieka - legendę, człowieka - orkiestrę, uwielbianą przez dzieci i cenioną przez dorosłych. Osobę pogodną, która mimo że w 2009 roku skończyła osiemdziesiąt lat, jest nadal bardzo aktywna.

Komentarze

Skomentuj
  • gido.. (gość)

    Aktor wybitny,ale palenie papierosów podczas zajęć to obrzydliwe i nawet ktoś taki ja J.Gajos powinien się powstrzymać.To karygodne i niedopuszczalne. Fuj!!!!jak mnie by pocałowal taki nauczyciel to bym zwymiotowała !!!...

    14.10.2009 19:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×