Rozmowy w biegu

Rozmowy w biegu,

Program dla biegaczy - biegających od dawna, początkujących i tych, którzy mają zamiar biegać. Autorzy podpowiedzą, co robić, a czego unikać, jaki plan treningowy wybrać i czy warto przy nim trwać.

  • Gatunek: Magazyn

Rozmowy w biegu w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Program dla biegaczy, zarówno tych biegających od dawna, początkujących jak i tych, którzy dopiero mają zamiar biegać. Autorzy podpowiedzą, co i jak robić, a czego unikać, jaki plan treningowy wybrać i czy warto przy nim trwać. Zapytają znanych biegaczy, dlaczego i jak biegają. Odsłonią sekrety biegających sław oraz przybliżą tajemnice mistrzów biegania. Podpowiedzą też, co robić by szybciej osiągać cele i radzić sobie z kontuzjami i przetrenowaniem. Zapytają fachowców o motywację, a lekarzy specjalistów o tajniki fizjologii.

Cotygodniowy program dla biegaczy: zarówno tych biegających od dawna, początkujących jak i tych, którzy dopiero mają zamiar biegać. Podpowiemy, co i jak robić, a czego unikać. Jaki plan treningowy wybrać i czy warto przy nim trwać. Zapytamy znanych biegaczy, dlaczego i jak biegają. Odsłonimy sekrety biegających sław oraz przybliżymy tajemnice mistrzów biegania. Podpowiemy też, co robić by szybciej osiągać cele i radzić sobie z kontuzjami i przetrenowaniem. Zapytamy fachowców o motywację, a lekarzy - specjalistów o tajniki fizjologii. Do tego postaramy się rozwiązać dylematy: co i kiedy jeść, w jakich butach biec, jakiej muzyki słuchać oraz do czego używać smartfona… I jeszcze nowości ze świata biegów: rekordy, ważne wydarzenia, nowinki technologiczne i …moda.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×