Rozmowy w toku

Sypiam z mężem swojej najlepszej przyjaciółki!, Polska 2009

Kinga i Patrycja były najlepszymi przyjaciółkami. Razem pracowały w jednym z londyńskich pubów. Któregoś dnia Kinga nakryła Patrycję i narzeczonego, Davida, w niedwuznacznej sytuacji.

 • Gatunek: Talk show
 • Prowadzący: Ewa Drzyzga

Rozmowy w toku w telewizji

ZwińRozwiń
 • Wtorek 15.01.2019 09:15

  Metro

Prowadzący

 • Ewa Drzyzga

Opis programu

ZwińRozwiń

Kinga i Patrycja były najlepszymi przyjaciółkami. Razem pracowały w jednym z londyńskich pubów. Któregoś dnia Kinga nakryła Patrycję i narzeczonego, Davida, w niedwuznacznej sytuacji. Kasia z wypiekami na twarzy słuchała opowieści najlepszej przyjaciółki o niespożytym wigorze jej chłopaka. Postanowiła sprawdzić libido Michała. Sypia z nim już od roku i nie przeszkadza jej nawet to, że w tym czasie przyjaciółka wzięła ślub z Michałem.

Talk show porusza sprawy, z którymi każdy spotyka się na co dzień. Zwykli ludzie zwierzają się Ewie i telewidzom ze swoich radości i smutków. W programie ważna jest historia zaproszonego gościa, a nie przypadki z życia prowadzącej." - mówi Ewa Drzyzga. W tym sezonie, Ewa Drzyzga odwiedza swoich widzów u nich w domu. Rozmawia z tymi, którzy mają frapujące historie, ale z różnych przyczyn nie mogą przyjechać do studia "Rozmów w toku".

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×