Rozmowy w toku

Czy jestem już uzależniona od solarium?, Polska 2009

Kasia jest fanką solarium. Opala się niemal każdego dnia. Na wspomaganie opalenizny potrafi wydać miesięcznie nawet 450 zł. Bez solarium wytrzymała najdłużej 2 tygodnie.

  • Gatunek: Talk show
  • Prowadzący: Ewa Drzyzga

Rozmowy w toku w telewizji

ZwińRozwiń
  • Piątek 18.01.2019 09:15

    Metro

Prowadzący

  • Ewa Drzyzga

Opis programu

ZwińRozwiń

Kasia jest fanką solarium. Opala się niemal każdego dnia. Na wspomaganie opalenizny potrafi wydać miesięcznie nawet 450 zł. Bez solarium wytrzymała najdłużej 2 tygodnie. Sylwia do solarium chodzi niemal codziennie. Ostatnio jednak przesadziła, bo po 20 minutach zaczęło jej się robić słabo, ale wytrzymała jeszcze chwilę. Kiedy wyszła spod lamp, zemdlała. Sylwia mówi, że chce wyglądać jak Whitney Houston. Wystąpi też Dominika, która wie, że nadmiar sztucznego opalania może zaszkodzić, bo jest właścicielką solarium.

Talk show porusza sprawy, z którymi każdy spotyka się na co dzień. Zwykli ludzie zwierzają się Ewie i telewidzom ze swoich radości i smutków. W programie ważna jest historia zaproszonego gościa, a nie przypadki z życia prowadzącej." - mówi Ewa Drzyzga. W tym sezonie, Ewa Drzyzga odwiedza swoich widzów u nich w domu. Rozmawia z tymi, którzy mają frapujące historie, ale z różnych przyczyn nie mogą przyjechać do studia "Rozmów w toku".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×