Rozmowy w toku

Moje hormony zwariowały!, Polska 2009

Tym razem wystąpią kobiety mające problemy z hormonami. Ich objawami są m.in. wypadające garściami włosy lub nadmierne owłosienie na rękach i męski zarost na twarzy.

  • Gatunek: Talk show
  • Prowadzący: Ewa Drzyzga

Rozmowy w toku w telewizji

ZwińRozwiń
  • Poniedziałek 21.01.2019 09:15

    Metro

Prowadzący

  • Ewa Drzyzga

Opis programu

ZwińRozwiń

Tym razem wystąpią kobiety mające problemy z hormonami. Ich objawami są wypadające garściami włosy lub nadmierne owłosienie na rękach i męski zarost na twarzy, szpecące ciemne plamy pokrywające twarz i wole wiszące u szyi. Karolina ma 23 lata i gdyby nie golenie, rozjaśnianie włosów, depilowanie laserem, plastrami i kremami, nie wyszłaby na ulicę. Choć od 17. roku życia jest pod opieką lekarzy, to wciąż nie może sobie poradzić z nadmiernym owłosieniem. Martyna miała 16 lat, kiedy dowiedziała się, że przechodzi wczesną menopauzę.

Talk show porusza sprawy, z którymi każdy spotyka się na co dzień. Zwykli ludzie zwierzają się Ewie i telewidzom ze swoich radości i smutków. W programie ważna jest historia zaproszonego gościa, a nie przypadki z życia prowadzącej." - mówi Ewa Drzyzga. W tym sezonie, Ewa Drzyzga odwiedza swoich widzów u nich w domu. Rozmawia z tymi, którzy mają frapujące historie, ale z różnych przyczyn nie mogą przyjechać do studia "Rozmów w toku".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×