Roztańczony PGE Narodowy

Roztańczony PGE Narodowy, Polska 2017

Koncert, podczas którego gwiazdy europejskiej oraz polskiej muzyki disco i dance zaśpiewają największe hity. Widzowie poczują się wiecznie młodzi, gdy utwór "Forever Young" wykona zespół Alphaville.

 • Gatunek: Koncert
 • Reżyseria: Bolesław Pawica
 • Prowadzący: Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Kaczorowska, Jerzy Mielewski

Roztańczony PGE Narodowy w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

 • Paulina Sykut-Jeżyna
 • Agnieszka Kaczorowska
 • Jerzy Mielewski

Twórcy

 • Bolesław Pawica Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Koncert, podczas którego gwiazdy europejskiej oraz polskiej muzyki disco i dance zaśpiewają hity, przy których bawią się Polacy. Widzowie i publiczność poczują się wiecznie młodzi, gdy utwór "Forever Young" wykona zespół Alphaville, który od ponad 30 lat porusza serca fanów. Nie może zabraknąć również Boney M, przy przebojach którego bawią się kolejne pokolenia w Polsce. Na scenie wystąpią Zenon Martyniuk z grupą Akcent oraz zespół Weekend, który zyskał popularność w kraju utworem "Ona tańczy dla mnie".

"Roztańczony PGE Narodowy"; Pawica Bolesław Gwiazdy europejskiej oraz polskiej muzyki disco i dance, hity ostatnich dekad, przy których bawi się cała Polska - już 24 września PGE Narodowy będzie najbardziej roztańczoną areną w kraju. Widzowie i publiczność na stadionie poczują się wiecznie młodzi, gdy "Forever Young" wykona zespół Alphaville, który nieprzerwanie od ponad 30 lat porusza serca wiernych fanów. Na tak rewelacyjnym koncercie nie może zabraknąć również Boney M, przy którego przebojach bawią się kolejne pokolenia w Polsce. Mambo w najlepszym wydaniu zaprezentować może nie kto inny, jak Lou Bega, a "przez oczy zielone" oszaleje nie tylko szatnia reprezentacji Polski, ale cała publiczność, gdy na scenie wystąpi Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. Również obowiązkowo zamelduje się zespół "Weekend", który szturmem zyskał popularność w całym kraju utworem "Ona tańczy dla mnie". Natomiast swoimi największymi przebojami m.in.: "Zawsze z Tobą Chciałbym Być" poniesie publiczność PGE Narodowego Michał Wiśniewski i zespół Ich Troje. Koncert poprowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna, prowadząca show "Dancing with the Start. Taniec z Gwiazdami", tancerka i aktorka Agnieszka Kaczorowska oraz Jerzy Mielewski, dziennikarz Polsat Sport.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×