Roztańczony Śląski

Roztańczony Śląski, Polska 2019

Transmisja z koncertu "Roztańczony Śląski", który odbędzie się na stadionie w Chorzowie. Na największej majówce w Polsce pojawi się dwudziestu wykonawców, a wśród nich znajdą się zagraniczne gwiazdy.

  • Gatunek: Koncert

Roztańczony Śląski w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Transmisja z koncertu "Roztańczony Śląski", który odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Na największej majówce w Polsce pojawi się dwudziestu wykonawców, a wśród nich znajdą się m.in. zespół Alphaville, Ricchi e Poveri, Fun Factory, Filatov & Karas, Kate Ryan, Danzel i Shaun Baker. Dzięki wsparciu władz województwa śląskiego wstęp na koncert będzie bezpłatny.

"Roztańczony Śląski"; Największa majówka w Polsce - koncert "Roztańczony Śląski" na antenach Telewizji Polsat, Disco Polo Music i Polo.tv! Jeśli majówka, to tylko z Polsatem! Już w czwartek, 2 maja, Stadion Śląski zamieni się w najbardziej roztańczoną arenę muzyczną w kraju! Na scenie pojawi się 20 wykonawców, a w gronie gwiazd: zespół Alphaville , Ricchi e Poveri, Fun Factory, Kate Ryan, Danzel i Shaun Baker. Transmisja od godziny 20:00 na antenach Telewizji Polsat, Disco Polo Music i Polo.tv. Dzięki wsparciu Województwa Śląskiego, wstęp na koncert będzie bezpłatny! Dla małoletnich od lat 12

Komentarze

Skomentuj
  • Świątek (gość)

    Ruiy

    02.05.2019 11:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×