Roztańczony Śląski

Roztańczony Śląski, Polska 2019

Transmisja z koncertu "Roztańczony Śląski", który odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Na największej majówce w Polsce pojawi się dwudziestu wykonawców prezentujących muzykę rozrywkową.

  • Gatunek: Koncert

Roztańczony Śląski w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Transmisja z koncertu "Roztańczony Śląski", który odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Na największej majówce w Polsce pojawi się dwudziestu wykonawców prezentujących muzykę rozrywkową, disco i dance. Będą to artyści z Polski i zagranicy. Dzięki wsparciu władz województwa śląskiego wstęp na koncert będzie bezpłatny.

Największa majówka w Polsce - koncert "Roztańczony Śląski" na antenach Telewizji Polsat, Disco Polo Music i Polo.tv! Jeśli majówka, to tylko z Polsatem! Już w czwartek, 2 maja, Stadion Śląski zamieni się w najbardziej roztańczoną arenę muzyczną w kraju! Na scenie pojawi się 20 wykonawców, a w gronie gwiazd: zespół Alphaville , Ricchi e Poveri, Fun Factory, Kate Ryan, Danzel i Shaun Baker. Transmisja od godziny 20:00 na antenach Telewizji Polsat, Disco Polo Music i Polo.tv. Dzięki wsparciu Województwa Śląskiego, wstęp na koncert będzie bezpłatny!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×