Ryjek 2018: Piotr Bałtroczyk i przyjaciele

Ryjek 2018: Piotr Bałtroczyk i przyjaciele, Polska 2018

Piotr Bałtroczyk, znany komik i konferansjer, związany z wieloma festiwalami kabaretowymi w Polsce, prezentuje w Rybniku autorski program.

 • Gatunek: Kabaret i satyra

Ryjek 2018: Piotr Bałtroczyk i przyjaciele w telewizji

ZwińRozwiń
 • Powtórka

  Sobota 08.12.2018 15:10

  Polsat

 • HIT Dnia

  Niedziela 02.12.2018 20:05

  Polsat

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Piotr Bałtroczyk, znany komik i konferansjer, związany z wieloma festiwalami kabaretowymi w Polsce, prezentuje w Rybniku autorski program. W kabaretowo-artystycznym repertuarze widzowie zobaczą m.in. kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Macieja Maleńczuka, Sławka Uniatowskiego, Łukasza "Lotka" Lodkowskiego.

Dobra dusza Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK, a zarazem człowiek-instytucja, który związany jest z wieloma kabaretowymi festiwalami w kraju, legendarny konferansjer i komik - Piotr Bałtroczyk powraca do Rybnika z swoim autorskim programem. "Piotr Bałtroczyk i przyjaciele" to wyjątkowy set kabaretowo-artystyczny, w którym w tym roku wystąpią: Piotr Bałtroczyk oraz Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Łukasz "Lotek" Lodkowski, Maciej Maleńczuk, Sławek Uniatowski i inni. Lista gości wciąż nie jest do końca zamknięta, ponieważ Piotr Bałtroczyk na brak przyjaciół do pokazania w programie nie narzeka.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×