Salon piękności

Polska 2011

Dwie inteligentne kobiety, dwie serdeczne przyjaciółki, dwie zapracowane dziennikarki - mają różne pomysły na poprawiane urody i dbanie o siebie. Chcą być piękne, zdrowe i wiecznie młode.

 • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Magazyn dla kobiet
 • Prowadzący: Kasia Bosacka, Klaudia Carlos

Salon piękności w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

 • Kasia Bosacka
 • Klaudia Carlos

Opis programu

ZwińRozwiń

Dwie inteligentne kobiety, dwie serdeczne przyjaciółki, dwie zapracowane dziennikarki - mają różne pomysły na poprawiane urody i dbanie o siebie. Chcą, tak jak każda z kobiet, być piękne, zdrowe i wiecznie młode. Razem szukają odpowiedzi na pytanie - jak to zrobić. Salon Piękności to propozycja dla kobiet, które chcą czuć się dobrze we własnym ciele, znajdują chwilę na pielęgnację i chcą być na bieżąco z nowinkami.

Dwie inteligentne kobiety, dwie serdeczne przyjaciółki, dwie zapracowane dziennikarki - mają różne pomysły na poprawiane urody i dbanie o siebie. Chcą, tak jak każda z nas, być piękne, zdrowe i wiecznie młode. Razem szukają odpowiedzi na pytanie - jak by to zrobić? Klaudia nie boi się eksperymentów, testuje i pyta. Kasia mimo, że wie o kosmetykach już prawie wszystko, wciąż czyta i pyta. Przyznają się do swoich niedoskonałości i nie wstydzą się mówić o słabościach. Wobec siebie są szczere, aż do bólu - nie boją się krytyki - potrafią się śmiać same z siebie! Salon Piękności to propozycja dla kobiet, które chcą czuć się dobrze we własnym ciele, znajdują chwilę na pielęgnację i chcą być na bieżąco z urodowymi nowinkami. Pomożemy wam przebrnąć przez gąszcz propozycji firm kosmetycznych i otworzymy oczy kobiet na podstępne chwyty marketingowe, aby mogły wybrać jedynie to, co jest skuteczne.

Komentarze

Skomentuj
 • tadeusz (gość)

  gosc--------nie widzial filmu ----a juz brednie pisze takiego to bym poslalna szubienice

  25.04.2013 08:04
 • ... (gość)

  Nuda dla bab.

  24.04.2013 21:56
 • tadeusz (gość)

  dobra komedia mozna sie usmiac do lez

  24.04.2013 18:51
 • ... (gość)

  super film polecam ...

  26.06.2012 22:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×