Samantha Brown w Azji

Samantha Brown's Asia,

Samanta Brown zabierze widzów w ekscytującą i fascynującą podróż po Azji. Z niesamowitą osobowością i uroczym uśmiechem buduje ciekawe relacje z ludźmi, poznaje lokalne tradycje i odkrywa sekrety.

  • Gatunek: Turystyka

Samantha Brown w Azji w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Samanta Brown zabierze widzów w ekscytującą i fascynującą podróż po Azji. Z niesamowitą osobowością i uroczym uśmiechem buduje ciekawe relacje z ludźmi, poznaje lokalne tradycje i odkrywa sekrety najstarszego na świecie i jednocześnie nowoczesnego terenu - od niesamowitych pól ryżowych w Wietnamie przez malownicze plaże w Tajlandii po tętniące życiem kluby w Hongkongu. Sam pokaże osiem miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć w Azji: Wietnam, Kambodżę, Tajlandię, Singapur, Hongkong, Malezję, Japonię i Bali.

Samanta Brown zabierze nas w ekscytującą i fascynującą podróż po Azji. Z niesamowitą osobowością i uroczym uśmiechem Sam buduje ciekawe relacje z ludźmi, poznaje lokalne tradycje i odkrywa sekrety najstarszego na świecie i jednocześnie nowoczesnego terenu- od niesamowitych pól ryżowych w Wietnamie przez malownicze plaże w Tajlandii po tętniące życiem kluby w Hongkongu. Sam pokaże nam osiem miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć w Azji: Wietnam, Kambodżę, Tajlandię, Singapur, Hongkong, Malezję, Japonię i Bali.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×