Santo Subito - Cantobiografia Jana Pawła II

Koncert wielkanocny Piotra Rubika, Polska 2009

Koncert Piotra Rubika to opowieść językiem pieśni o życiu i dziele Jana Pawła II. To również impresje na temat etapów życia papieża Polaka od dzieciństwa, aż do momentu, w którym wypełnił posługę.

  • Gatunek: Koncert

Santo Subito - Cantobiografia Jana Pawła II w telewizji

ZwińRozwiń
  • Poniedziałek 16.07.2018 04:05 Odcinek 1

    Polsat 2

Twórcy

  • Szymon Łosiewicz Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Koncert Piotra Rubika to opowieść językiem pieśni o życiu i dziele Jana Pawła II. To również impresje na temat kolejnych etapów życia papieża Polaka od dzieciństwa, aż do momentu, w którym tak ofiarnie wypełnił posługę. Koncert opowiada o drodze młodego Karola Wojtyły do kapłaństwa, o jego stałej i wielkiej pobożności, o ludziach, którzy na tę drogę mieli wpływ. Następnie wiedzie przez drzwi Rzymu, aż do przejścia przez Jana Pawła II świętych drzwi czterech rzymskich bazylik, kiedy wprowadzał świat w trzecie Tysiąclecie.

Najnowszy koncert Piotra Rubika to opowieść o życiu i dziele Jana Pawła II językiem pieśni, to impresje na temat kolejnych etapów życia Papieża Polaka od dzieciństwa aż do momentu, kiedy tak ofiarnie wypełnił swoją posługę. Opowiada o drodze młodego Karola Wojtyły do kapłaństwa, o Jego stałej i wielkiej pobożności, o ludziach, którzy na tę drogę mieli wpływ. Następnie wiedzie nas przez "drzwi Rzymu", aż do przejścia przez Jana Pawła II świętych drzwi czterech rzymskich bazylik, kiedy wprowadzał świat w trzecie Tysiąclecie. Nowy projekt Piotra Rubika, do którego słowa napisał Jacek Cygan, opowiada o życiu Papieża Polaka z miłością, bo tak odbierali Go zwykli ludzie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×