Ścieżką przez las

Podkarpackie lasy, Polska 2022

Program o tajemnicach lasu. Widzowie dowiedzą się między innymi, jak aktywnie spędzać czas w lesie, poznają sławne dęby Podkarpacia, leśne kapliczki, dawne narzędzia używane przez cieśli i drwali.

  • Czas trwania: 15 minut, Gatunek: Program krajoznawczy

Ścieżką przez las w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Program o tajemnicach lasu. Widzowie dowiedzą się między innymi, jak aktywnie spędzać czas w lesie, poznają sławne dęby Podkarpacia, leśne kapliczki, dawne narzędzia używane przez cieśli i drwali. Poznają ciekawe fakty o leśnych ostańcach.

ŚCIEZKĄ PRZEZ LASProjekt filmowy realizowany wspólnie przez Lasy Państwowe i Telewizję Polską poświęcony ochronie bogactwprzyrodniczych i kulturowych polskich lasów i formom ich udostępniania. W materiałach filmowych zawarte zostaną treści edukacyjne, istotne dla ludzi udających się do lasu informacje: co zobaczyć i jak korzystać z leśnych bogactw. Program będzie promował rekreację w lasach w oparciu o trasy biegowe, rowerowe, nordic walking, ścieżki przyrodnicze i dydaktyczne oraz pamiątki historyczne i kulturowe. Pokazane zostaną także inne atrakcje, które mogą zachęcić turystów do wypoczynku na świeżym powietrzu i poznawania tajemnic przyrody.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×