Sekrety chirurgii

Sekrety chirurgii, Polska 2012

Twórcy programu z ostrością skalpela naruszają tabu związane z operacjami plastycznymi. Widzowie będą mogli śledzić pracę renomowanej kliniki chirurgii plastycznej dr. Marka Szczyta.

  • Gatunek: Reality show

Sekrety chirurgii w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

W kolejnym odcinku do kliniki dr. Szczyta zgłaszają się: Sylwia, która ma problem z nadmiernym owłosieniem, młoda mama niepotrafiąca zaakceptować zmian spowodowanych przez ciążę, a także Alicja i Marta. Szczególna uwaga zostanie poświęcona Marii Czubaszek, która podda się zabiegowi skorygowania powiek.

W trzecim odcinku "Sekretów chirurgii" do kliniki trafia Sylwia, która ukrywa wstydliwy problem już od czasów dojrzewania. Codzienne golenie jest dla niej czymś więcej niż tylko porannym obowiązkiem. Wśród bohaterów cyklu pojawi się także młoda mama, która nie może pogodzić się z tym, jak ciąża drastycznie zmieniła jej ciało. Czy lekarz w ogóle zakwalifikuje ją do operacji? Kolejną pacjentką jest Alicja, która już dawno zwątpiła w swoją kobiecość, a biustonosz traktuje jak protezę. Bez niego nie potrafi nawet wstać z łóżka. Czy lekarze będą w stanie jej pomóc? Marta, która w poprzednim odcinku dzielnie zniosła korekcję nosa, przekona się, że opuchlizna i siniaki, są niczym, w porównaniu z tym, co ją jeszcze czeka... Nadszedł także czas na najbardziej dowcipną pacjentkę dr Marka Szczyta - Marię Czubaszek. Czy będzie żartowała na stole operacyjnym podczas zabiegu korekcji powiek? Jedno jest pewne - ekipa "Sekretów chirurgii" będzie miała ręce pełne roboty.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×