Senior na fali

Senior na fali, Polska 2024

Prowadzący program dzielą się z seniorami radami dotyczącymi życia w zdrowiu psychicznym i fizycznym. Oprócz tego podpowiadają też, jak zadbać o finanse.

 • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Magazyn

Senior na fali w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

W programie szukamy sposobów na długie, szczęśliwe życie. Radzimy jak dbać o zdrowie, zmienić dietę, wyznaczać nowe cele. Podpowiadamy, które miejsca warto odwiedzić, gdzie rozwijać hobby, kogo prosić o wsparcie w trudnych sytuacjach.

W programie Senior na fali radzimy co zrobić, żeby długo żyć w dobrym zdrowiu fizycznym i psychicznym. Podpowiadamy, jak zadbać o finanse i bezpieczeństwo. Zachęcamy do wyjścia z domu, realizowania pasji, szukania miejsc, które udzielą wsparcia w trudnej sytuacji . Pokazujemy zwykłych - niezwykłych seniorów, którzy udowadniają, że życie zaczyna się po sześćdziesiątce!

Komentarze

Skomentuj
 • Senior Józef (gość)

  Działamy w Gminie Poraj spotykamy się w Klubie Czarka Gmina zawsze pomaga seniorom organizujemy imprezy, dobrze się bawimy-zapraszamy do Nas poznany się pozdrawiam

  12.02.2023 17:46
 • Małgorzata gGasiorek z Gilowic (gość)

  Cieszę się, że znów jest bardzo ciekawy program dla seniorów. Już raz braliśmy udział jako Koło Emerytów z Gilowic z czego jesteśmy bardzo dumni . Może udało by się znów w coś zaangażować. To już piątek- w tym programie wystepowalismy . Bardzo miło to wspominamy A ponieważ mieszkamy na wsi gdzie społeczeństwo coraz starsze tym bardziej było by dla nas ważne by tak jak dziś była rozmowa o bezpieczeństwie to nas dotyczy . Pozdrawiam bardzo serdecznie prowadzących Małgosia Gasiorek Przew.kola EMERYTOW z Gilowic.

  27.08.2021 14:34

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×