Seriaale

Piotr Domalewski, Polska 2022

Kaja Klimek i Olga Szmidt podejmą temat fenomenu, jakim jest niemal kompulsywne pochłanianie ulubionego serialu. Z gośćmi ze świata filmu porozmawiają o najpopularniejszych serialach XXI wieku.

 • Gatunek: Magazyn filmowy
 • Prowadzący: Kaja Klimek, Olga Szmidt

Seriaale w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

 • Kaja Klimek
 • Olga Szmidt

Opis programu

ZwińRozwiń

"Seriaale" to pierwszy w Polsce program poświęcony w całości serialom. Kaja Klimek z zaproszonymi gośćmi - filmowcami i ludźmi mediów - porozmawia o fenomenie tego gatunku i roli, jaką pełnią we współczesnym świecie. Widz pozna nowinki serialowe, przypomni sobie kultowe produkcje oraz dowie się, czego nie można przegapić.

Oglądane z wypiekami na twarzach, pochłaniane niemal kompulsywnie, sezon za sezonem. Pełne rozmachu i emocji tak żywych, że trudno wybudzić się z ulubionych historii. Seriale to dziś nie tylko kino na najwyższym poziomie, to STAN UMYSŁU milionów widzów na całym świecie. Wraz z kanałem TVN Fabuła mam przyjemność zaprosić Was na wyjątkowy cykl programów, poświęconych wyłącznie opowieściom w odcinkach. Kaja Klimek i Olga Szmidt - ekspertki w dziedzinie kultury popularnej, w nowym programie podejmą temat fenomenu jakim jest dzisiaj niemal kompulsywne pochłanianie ulubionego serialu. W towarzystwie znanych gości ze świata filmu porozmawiają o najbardziej popularnych serialach XXI wieku, takich jak: Wielkie Kłamstewka, Gra o tron czy Breaking Bad.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: 6.0 Głosów: 1

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×