Serwis informacyjny, pogoda

Polska 2012

Program ma formułę politycznej debaty. Bogdan Rymanowski co tydzień zaprasza do studia 4-5 czołowych polityków. Wspólnie komentują wydarzenia polityczne minionego tygodnia.

 • Czas trwania: 55 minut, Gatunek: Magazyn publicystyczny
 • Prowadzący: Bogdan Rymanowski

Serwis informacyjny, pogoda w telewizji

ZwińRozwiń
 • Niedziela 25.11.2012 10:45

  TVN 24

Prowadzący

 • Bogdan Rymanowski

Opis programu

Program ma formułę politycznej debaty. Bogdan Rymanowski co tydzień zaprasza do studia 4-5 czołowych polityków. Wspólnie komentują wydarzenia polityczne minionego tygodnia.

Komentarze

Skomentuj
 • bakadowo@op.pl (gość)

  Jak zobaczyłem tekst: "Wiadomość usunięta przez moderatora" to odrazu odeszła mi ochota na napisanie czegokolwiek. W takiej sytuacji wszystko przestaje mieć sens. Gdybyście napisali szczegółowo dlaczego to ten, który wpisu dokonał, mógłby się wytłumaczyć lub chociaż przeprosić, a tak do d..a. To czywiście Wasza sprawa ale mnie to tu już nigdy nie zobaczycie. Współczuję Wam, pozostają Wam same "plewy". Ja Was olewam od tej chwili i nawet pierwszy raz nic nie napiszę. Z całym szacunkiem - Kiście się we własnym sosie aż porośniecie pleśnią jak zgniłe ogórki!

  13.04.2013 10:10
 • adrian (gość)

  a ja oglądam tvn24 prawie tylko wtedy kiedy anonimowy prezenter jest na antenie ponieważ prowadzi program luźno i z humorem a tego szuka coraz więcej młodych ludzi którzy tworzą aktualnie największe grono telewizyjnych maniaków.

  17.06.2010 09:41
 • yogurt (gość)

  Prowadzący program / 9.15/ nie podaje swego nazwiska, nie ma go też w programie TV24, facet anonimowy???, zaprasza kokoś - to go przedstawia, ale kim on jest- nie wiadomo i tak będzie przez cały jego program. Dlaczego z boku ekranu nie ma stale nazwiska prowadzącego i e-maila do niego?? Po drugie- jego metoda to chamskie wejście na fonię.Rozmówca odpowiada na pytanie, prowadzący mu nagle w połowie zdania zadaje jakieś pytanie lub coś wtrąca,i w tedy nie słychać jednego i drugiego, tylko bełkot - czy chamskie wejścia w czasie w czasie , gdy kto inny coś mówi - to metoda??. Kto go tego nauczył?? Po trzecie zadaje pytania bardzo długie i wiele zbytecznych słów, to też brak przemyślenia, o co ma pytać, czasami pytanie jest dłuższe nić odpowiedź. Ten facet ma kłopoty z inteligencją Po co tam zatrudnia się. Jego relacje to trajkotanie, nikt tego nie rozumie, żadnych w mowie "przecinków", "kropek" - bełkot, bełkot, bełkot. Taki facet psuje obraz TVN24.

  21.05.2010 09:35
 • berta (gość)

  nie podajecie programu TVN24 bo wam pis nie pozwala?

  03.02.2010 19:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×