Serwis Kulturalny

0

Wydarzenia polityczne, gospodarcze i społeczne na świecie. Korespondenci przekazują na żywo relacje z miejsca zdarzenia. Formuła programu to debata z udziałem znawców problematyki międzynarodowej.

  • Czas trwania: 10 minut, Gatunek: Program publicystyczny

Serwis Kulturalny w telewizji

ZwińRozwiń
  • Czwartek 16.07.2009 19:50

    TVP3

  • Środa 15.07.2009 19:50

    TVP3

Opis programu

ZwińRozwiń

Wydarzenia polityczne, gospodarcze i społeczne na świecie. Korespondenci przekazują na żywo relacje z miejsca zdarzenia. Formuła programu to debata z udziałem znawców problematyki międzynarodowej. Goście prezentują różne punkty widzenia, co gwarantuje wnikliwą i wielostronną analizę tematu. Program adresowany jest do widzów oczekujących wzbogaconej informacji i pogłębionej analizy pozwalającej na wyrobienie sobie własnej opinii na temat zjawisk i wydarzeń.

Podczas programu łączymy się na żywo z naszymi i korespondentami i specjalnymi wysłannikami, którzy są na miejscu wydarzeń i przekazują swoje relacje. Pokazujemy też najświeższe i najciekawsze serwisy filmowe i zdjęcia archiwalne. Dzięki wozom transmisyjnym i łączom eurowizyjnym uczestniczymy wraz z naszymi widzami w najważniejszych wydarzeniach. Formuła programu to debata z udziałem specjalistów - znawców problematyki międzynarodowej. Każdorazowo w studio obecnych jest kilku zaproszonych gości prezentujących różne punkty widzenia, co gwarantuje wnikliwą i wielostronną analizę tematu. Program adresowany jest do widzów oczekujących wzbogaconej informacji i pogłębionej analizy, pozwalającej na wyrobienie sobie własnej opinii na temat zjawisk i wydarzeń. W programie "Komentarze - Świat" uzupełniamy bieżące serwisy informacyjne i przedstawiamy to, co się dzieje, na szerszym tle. Jesteśmy na bieżąco i trzymamy rękę na pulsie. Pokazujemy i komentujemy to wszystko, co stanowi o różnorodności i barwności współczesnego świata - nie tylko wydarzenia polityczne, ale także gospodarcze, społeczne, związane ze zmianami klimatu, ekologią? Wszystko, czym żyje świat. Szczególną uwagę poświęcamy tematom bezpośrednio związanym z naszym krajem - Unii Europejskiej, misjom polskich żołnierzy, walce z terroryzmem, stosunkom z sąsiadami.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×