Sex jest wszędzie

Impotencja, Polska

W tym wydaniu twórcy poruszają problem impotencji, który coraz częściej dotyka mężczyzn. Widzowie dowiedzą się, co wywołuje impotencję, jak sobie z nią radzić, jak o niej rozmawiać z partnerką.

  • Gatunek: Magazyn

Sex jest wszędzie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

W coraz szybciej pędzącym świecie ludzie często zapominają o zdrowiu, także seksualnym. W tym wydaniu twórcy poruszają problem impotencji, który coraz częściej dotyka mężczyzn. Widzowie dowiedzą się, co wywołuje impotencję, jak sobie z nią radzić, jak o niej rozmawiać z partnerką.

Seks w ciąży - To nieustannie temat tabu. Seks w ciąży. Co myślą o nim Polacy? Czy jest wskazany, czy zabroniony? O wszystkich aspektach seksu w ciąży opowiemy w tym odcinku programu Seks Jest Wszędzie. Nasza eksperta wytłumaczy także jakie mogą być konsekwencje dla związku - braku seksu w ciąży. To temat, w którym więcej jest stereotypów, niż powszechnej wiedzy. Ten odcinek programu Seks Jest Wszędzie - wszystkie stereotypy - rozwieje. - To nieustannie temat tabu. Seks w ciąży. Co myślą o nim Polacy? Czy jest wskazany, czy zabroniony? O wszystkich aspektach seksu w ciąży opowiemy w tym odcinku programu Seks Jest Wszędzie. Nasza eksperta wytłumaczy także jakie mogą być konsekwencje dla związku - braku seksu w ciąży. To temat, w którym więcej jest stereotypów, niż powszechnej wiedzy. Ten odcinek programu Seks Jest Wszędzie - wszystkie stereotypy - rozwieje.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×