Sgt. Pepper's w Filharmonii Paryskiej

Sgt. Pepper Live - La Philharmonie de Paris, Francja 2017

W 50. rocznicę wydania albumu Beatlesów "Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band" Ed Harcourt powołał supergrupę która zaprezentowała różne utwory Beatlesów. Koncert odbył się w Filharmonii Paryskiej.

 • Czas trwania: 64 minut, Gatunek: Koncert
 • Reżyseria: Sylvain Pierrel

Sgt. Pepper's w Filharmonii Paryskiej w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

 • Sylvain Pierrel Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

W 1967 roku została wydana płyta Beatlesów "Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band". Przez wiele lat inspirowała niezliczone rzesze artystów i na stałe odcisnęła piętno na popkulturze. W 50. rocznicę wydania albumu miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Uznany muzyk i kompozytor, Ed Harcourt na jedną noc powołał supergrupę złożoną z czołówki brytyjskiego rocka. Zespół, w skład którego weszli chociażby Peter Doherty, Carl Barat, Barrie Cadogan czy sam Ed Harcourt, zaprezentował różne utwory Beatlesów. Koncert odbył się w Filharmonii Paryskiej.

W 1967 roku została wydana kultowa płyta Beatlesów "Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band". Przez wiele lat inspirowała niezliczone rzesze artystów i na stałe odcisnęła piętno na popkulturze. W 50. rocznicę wydania albumu miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Uznany muzyk i kompozytor, Ed Harcourt, który współpracował m.in. z Marianne Faithfull, Patti Smith czy Erikiem Tuffazem, na jedną noc powołał supergrupę złożoną z czołówki brytyjskiego rocka. Zespół, w skład którego weszli chociażby Peter Doherty, Carl Barat, Barrie Cadogan czy sam Ed Harcourt, zaprezentował różne utwory Beatlesów. Koncert odbył się w Filharmonii Paryskiej.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×