Shakin' Dudi - śpiewak przebojów

Polska 2003

Koncert z okazji jubileuszu 20-lecia pracy artystycznej zespołu Shakin' Dudi. Niespodzianką było pojawienie się na scenie diwy operowej Małgorzaty Walewskiej, która zaśpiewała z Irkiem Dudkiem.

  • Czas trwania: 47 minut, Gatunek: Koncert
  • Prowadzący: Joanna Horodyńska i Maciej Dowbor

Shakin' Dudi - śpiewak przebojów w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

  • Joanna Horodyńska i Maciej Dowbor

Opis programu

ZwińRozwiń

Na początku 1984 roku Irek Dudek zaskoczył i zaszokował publiczność nowym wcieleniem, zakładając grupę grającą humorystycznie ujęte utwory rockandrollowe. Z okazji jubileuszu 20-lecia pracy artystycznej odbył się koncert, podczas którego zaśpiewano wszystkie wielkie przeboje grupy Shakin' Dudi. Niespodzianką było pojawienie się na scenie wielkiej diwy operowej Małgorzaty Walewskiej, która zaśpiewała z Irkiem Dudkiem w duecie.

Koncert z okazji jubileuszu 20-lecia pracy artystycznej Ireneusza Dudka, który odbył się w klubie z udziałem publiczności. Gościem specjalnym była Małgorzata Walewska. Wykonano największe przeboje zespołu Shakin' Dudi: "Za 10 minut trzynasta", "Supergwiazda", "Opakowanie", "To ty słodka" - w duecie z Małgorzatą Walewską, "Teledurniej", "Tak dobrze mi tu", "Piej, piej, piej", "Kiedy byłem małolatem".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×