Smolik i przyjaciele

Polska 2004

Koncert Andrzeja Smolika zarejestrowany w Teatrze Polskim. Uroczystość odbyła się z okazji przyznania Paszportów "Polityki", które wręczono młodym polskim twórcom.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Koncert

Smolik i przyjaciele w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Koncert Andrzeja Smolika zarejestrowany w warszawskim Teatrze Polskim. Uroczystość odbyła się z okazji przyznania Paszportów "Polityki", które po raz jedenasty wręczono młodym polskim twórcom. Laureatem prestiżowej nagrody kulturalnej, w kategorii rock-pop-estrada, był również Andrzej Smolik - kompozytor, aranżer, producent płyt, instrumentalista. Gościnnie wystąpili znani artyści polskiej sceny muzycznej - Mika Urbaniak oraz Novika i Artur Rojek.

Koncert Andrzeja Smolika i jego przyjaciół: Kasi Nowickiej - Noviki, Miki Urbaniak i Artura Rojka. Andrzej Smolik to postać wyjątkowa na polskim rynku muzycznym. Słynie z nietypowych projektów i eksperymentów, które zyskują duże uznanie zarówno słuchaczy, jak i krytyków. Sam nieco ukryty w cieniu wykonawców, których zaprasza do współpracy, jest jednak twórcą tego bardzo specyficznego brzmienia, które uzyskuje na swoich płytach.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×