Song Of Songs Festival 2019

Koncert muzyki chrześcijańskiej, 2019

Song of Songs Festival to międzynarodowy festiwal muzyki chrześcijańskiej. Prezentuje on czołówkę polskich artystów wykonujących muzykę chrześcijańską oraz wielu solistów i zespoły z zagranicy.

  • Czas trwania: 45 minut, Gatunek: Koncert

Song Of Songs Festival 2019 w telewizji

ZwińRozwiń
  • Sobota 27.07.2019 11:25

    TVP 1

Multimedia

Twórcy

  • Wojciech Zaguła Scenariusz
  • Grzegorz Sadurski Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Song of Songs Festival to międzynarodowy festiwal muzyki chrześcijańskiej. Jego pierwsza edycja odbyła się w 1998 r. Prezentuje on czołówkę polskich artystów wykonujących współczesną muzykę chrześcijańską oraz wielu znakomitych solistów i zespoły z zagranicy. W tym roku na toruńskiej scenie pojawią się między innymi: Magda Anioł, Monika Kuszyńska, zespół Dagadana, Natalia Niemen, grupa 2 Tm 2,3, zespół Anastasis, Olga Szomańska, Gospel Rain, Pospieszalscy, Beata Bednarz, Adam Strug, a także Darek Malejonek Hyperhemon.

Międzynarodowy Ekumeniczny Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej odbywa się w Toruniu od 1998 roku i jest jedną największych w Europie Środkowo - Wschodniej prezentacją czołówki polskich artystów wykonujących współczesną, profesjonalną muzykę chrześcijańską oraz znakomitych solistów i zespołów z zagranicy. Idea i cel organizowania tej cyklicznej imprezy wynikają z przekonania, że w dzisiejszej Europie, przeżywającej kryzys tożsamości, można i trzeba szukać obszarów, w których młodzi ludzie znajdują wspólną płaszczyznę z innymi, podobnie czującymi i myślącymi. Song of Songs Festival powrócił na muzyczną mapę wydarzeń kulturalnych w 2017 roku, po siedmioletniej przerwie. Chcemy, aby nowy rozdział, zapoczątkowany dwa lata temu, był także otwarciem na szersze zjawiska na scenie muzycznej, dlatego zapraszamy do współpracy nie tylko artystów ściśle związanych ze sceną chrześcijańską, ale także innych popularnych wykonawców, którym bliskie są idee stojącę za Song of Songs.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×