Sopot przed Festiwalem

Sopot przed Festiwalem, Polska 2018

Program ukazuje kulisy sopockich festiwali. Widzowie dowiedzą się również, jakich atrakcji można się spodziewać podczas Polsat SuperHit Festiwal, który odbędzie się od 25 do 27 maja 2018 roku.

  • Gatunek: Reportaż

Sopot przed Festiwalem w telewizji

ZwińRozwiń
  • Piątek 18.05.2018 19:40

    Polsat

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Kulisy festiwali, które odbywają się w Operze Leśnej w Sopocie. Gwiazdy wspominają najbardziej emocjonujące wydarzenia, a widzowie dowiedzą się, gdzie artyści przygotowują się do występów. Zobaczą także, jak wygląda słynny "Klub pod Sceną", w którym bawiły się najwybitniejsze polskie i zagraniczne osobistości. Okaże się również, co czeka widzów podczas Polsat SuperHit Festiwal, który odbędzie się w Operze Leśnej od 25 do 27 maja 2018 roku.

Za co gwiazdy kochają Sopot? Jakie są ich najbardziej emocjonujące wspomnienia z sopockich festiwali? Poznamy zakulisowe opowieści gwiazd. Jaki jest Sopot, widziany oczami Grzegorza Skawińskiego? Gdzie lider KOMBII chadzał po festiwalowych występach w Operze Leśnej? I kiedy można go spotkać na sopockim molo? Wejdziemy za kulisy Opery Leśnej w Sopocie. Zobaczymy, gdzie artyści szykują się do występów. I jak wygląda słynny Klub pod Sceną, gdzie bawiły się najwybitniejsze polskie i zagraniczne osobistości. Dowiemy się, co czeka na widzów podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal, który odbędzie się w sopockiej Operze Leśnej w dniach: 25-27 maja.

Komentarze

Skomentuj
  • DYarro (gość)

    Skawiński nie cierpi słowa lider, zmieńcie to !! On nie jest liderem ! W Kombii nie ma lidera !!

    05.05.2018 22:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×