Śpiewające fortepiany

Wydanie Sylwestrowe, Polska 2003

W zabawie biorą udział dwie drużyny, którym przewodzą pianiści. Zadaniem graczy jest zaśpiewanie jak największej liczby piosenek oraz odgadnięcie haseł, będących fragmentami znanych przebojów.

 • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Teleturniej
 • Prowadzący: Rudi Schuberth

Śpiewające fortepiany w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Rudi Schuberth

Opis programu

ZwińRozwiń

Teleturniej muzyczny, którego pomysł powstał w Irlandii. W zabawie biorą udział dwie drużyny, którym przewodzą znani pianiści - Czesław Majewski i Janusz Tylman. Zebrana w studiu publiczność nie tylko kibicuje zawodnikom, ale też wspiera ich swoją wiedzą. Zadaniem graczy jest bowiem nie tylko zaśpiewanie możliwie jak największej liczby piosenek, ale też odgadnięcie haseł, będących fragmentami znanych przebojów.

Teleturniej muzyczny prowadzony przez Rudiego Schubertha. Biorą w nim udział dwie drużyny, siedzące przy dwóch fortepianach, a składające się z gwiazd kina, estrady, sportu, telewizji, świata kultury, które dadzą się poznać w nowej roli. Na czele drużyn stoją kapitanowie, znani muzycy - Czesław Majewski i Janusz Tylman. Drużyny mają za zadanie odgadnięcie - na podstawie wyświetlanych na monitorach haseł obrazkowych i słów - o jaką piosenkę chodzi oraz zaśpiewanie jej. Wygrywa drużyna, której uda się zaśpiewać jwięcej piosenek oraz poprawnie odpowiedzieć na związane z nimi pytania. W programie widzowie mogą śpiewać razem z gośćmi w studio.

Komentarze

Skomentuj
 • Fanka śpiewających fortepianów (gość)

  Co się stało, że program przestał być emitowany? Bardzo chciałabym oglądać go znowu,

  05.01.2019 13:27
 • Emerytka zainteresowana programami muzycznymi w TVP Rozrywka (gość)

  Dlaczego powtarzane sa tylko odcinki z 2001 I 2002roku?Kiedy mozna sie spodziewac emisji nastepnych z 2003,2004,2005 I roku? 14-12-2018 r.

  14.12.2018 11:37
 • WOJAS (gość)

  CO SIE Z NIMI STALO NIE JUZ ICH BARDZO BARDZO DLUGO

  24.12.2017 12:30
 • Bodziu (gość)

  Co się stało z tym programem.

  09.03.2017 09:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 1.0 Głosów: 1

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×