Śpiewajmy i grajmy Mu... w Pelplinie. Koncert kolęd w Bazylice Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Śpiewajmy i grajmy Mu... w Pelplinie. Koncert kolęd w Bazylice Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Polska 2018

W Bazylice Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie zostaną zaprezentowane popularne kolędy w wykonaniu znanych artystów. Wystąpią m.in. Natalia Nykiel i Katarzyna Cerekwicka.

  • Czas trwania: 45 minut, Gatunek: Koncert

Śpiewajmy i grajmy Mu... w Pelplinie. Koncert kolęd w Bazylice Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

W Bazylice Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie zostaną zaprezentowane nowe aranżacje popularnych kolęd. Wystąpią: Natalia Nykiel, Aga Zaryan, Katarzyna Cerekwicka, Grzegorz Hyży, Blue Cafe, Tre Voci Tenors oraz chór Artos.

Świąteczny koncert w wyjątkowych wnętrzach Bazyliki Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie złoży się z wielu popularnych kolęd w wykonaniu: Natalii Nykiel, Agi Zaryan, Katarzyny Cerekwickiej, Grzegorza Hyżego, Blue Cafe, Tre Voci Tenors oraz Chóru Artos.

Komentarze

Skomentuj
  • jnjnj (gość)

    Dlaczego nikt nie wpadł na pomysł by stworzyć dodatkową wigilię dla więźniów żeby więźniowie posiadali mini wigilię w pokojach organizowana 31 grudnia.

    16.12.2018 14:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×