Śpiewajmy z Arką Alleluja

Śpiewajmy z Arką Alleluja, 2018

Transmisja koncertu Arki Noego w kopalni soli w Wieliczce. Zaprezentowane zostaną piosenki i pieśni wielkanocne oraz scenki biblijne, które przedstawi Teatr Lalkowy i Kukiełkowy Ani Polarusz.

  • Czas trwania: 45 minut, Gatunek: Program muzyczny

Śpiewajmy z Arką Alleluja w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Transmisja koncertu Arki Noego w kopalni soli w Wieliczce. Zaprezentowane zostaną piosenki i pieśni wielkanocne oraz scenki biblijne, które przedstawi Teatr Lalkowy i Kukiełkowy Ani Polarusz. Scenki teatralne oparto na tekstach z Pisma Św. mówiących o Zmartwychwstaniu. Autorzy próbują wyjaśnić dzieciom tajemnicę śmierci i zmartwychwstania Jezusa w sposób zrozumiały i obrazowy.

Koncert Arki Noego zrealizowany we wnętrzach kopalni soli w Wieliczce. W programie połączenie piosenek i pieśni wielkanocnych w wykonaniu Arki Noego oraz scenek biblijnych przedstawianych przez Teatr Lalkowy i KukiełkowyAni Polarusz. Scenki teatralne są oparte na tekstach z Pisma Świętego mówiące o Zmartwychwstaniu. W ten sposób autorzy próbują wyjaśnić dzieciom tajemnicę śmierci i Zmartwychwstania Jezusa, w sposób dla nich zrozumiały i obrazowy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×