Starsza pani musi fiknąć

Starsza pani musi fiknąć, Polska 2019

Joanna Jędrzejczyk zabiera mamę na wycieczkę do Meksyku. Nie jest to jednak typowy wypoczynek, ponieważ córka zafundowała Annie wiele szalonych i budzących grozę atrakcji.

 • Gatunek: Reality show

Starsza pani musi fiknąć w telewizji

ZwińRozwiń
 • HIT Dnia

  Sobota 25.01.2020 17:00 Odcinek 8

  TVN

 • HIT Dnia

  Sobota 18.01.2020 17:00 Odcinek 7

  TVN

 • Sobota 11.01.2020 17:00 Odcinek 6

  TVN

 • Środa 08.01.2020 16:55 Odcinek 8

  TVN Style

 • Niedziela 05.01.2020 18:50 Odcinek 8

  TVN Style

 • Sobota 04.01.2020 17:00 Odcinek 5

  TVN

 • Środa 01.01.2020 15:35 Odcinek 7

  TVN Style

 • Niedziela 29.12.2019 15:35 Odcinek 7

  TVN Style

 • Środa 25.12.2019 19:40 Odcinek 5

  TVN Style

 • Niedziela 22.12.2019 15:35 Odcinek 5

  TVN Style

 • Sobota 21.12.2019 17:00 Odcinek 4

  TVN

 • Środa 18.12.2019 15:05 Odcinek 6

  TVN Style

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni świata w boksie tajskim, zabiera mamę na pełną atrakcji wycieczkę do Meksyku. Zawodniczka od dłuższego czasu namawiała Annę na wspólny wyjazd. Nie jest to jednak typowy wypoczynek, ponieważ córka zafundowała mamie wiele szalonych i budzących grozę chwil. Na początek Anna będzie musiała zmierzyć się w ringu z meksykańskimi zawodnikami wrestlingu. Eksplorowanie dżungli monster truckiem zamieni się w walkę z przerażającymi zombie, a wizyta w parku rozrywki dostarczy ekstremalnych doznań.

Mistrzyni świata w boksie tajskim zorganizowała pełną niecodziennych atrakcji wycieczkę do Meksyku. Joanna już od dłuższego czasu namawiała mamę na wspólny wyjazd, ale jak dotąd nie było okazji. Program "Starsza pani musi fiknąć" jest doskonałym pretekstem do tego, by spędzić razem egzotyczne wakacje. Ale nie będzie to taki typowy wypoczynek. Skoro mama nie widziała nigdy ani jednej walki swojej córki, to ta podróż będzie idealnym zadośćuczynieniem. Anna Jędrzejczyk, wspólnie z Joanną, przeżyje mnóstwo szalonych i budzących grozę chwil, w których adrenalina wyzwala się z prędkością światła. Motyw przewodni wyprawy? Oczywiście walka. Zaskoczeni? No po bokserskiej mistrzyni, chyba nikt by się tego nie spodziewał. A wszystko to przy dźwiękach ulubionej piosenki Anny - "La Cucaracha" w wykonaniu meksykańskich Mariachi. Na początek miejsce, w którym organizatorka wycieczki odnajduje się doskonale. A mianowicie - ring. Ale mama nie będzie musiała oglądać walki Joanny, tylko… sama stanie na deskach i zmierzy się z zawodowymi meksykańskimi zawodnikami wrestlingu. Poczuje te emocje, które wyzwalają się w córce, gdy stoi w ringu. Jak poradzi sobie w walce wręcz? Meksykańską dżunglę panie będą eksplorować z różnej perspektywy. Najpierw podczas jazdy monster truckiem. Nie będzie to jednak spokojna podróż, gdyż turystki zostaną zaatakowane przez nietypowe stwory! Czy wygrają walkę z przerażającymi zombie? Odwiedzą również ekstremalny park rozrywki, w którym z ogromnej wysokości, w bardzo szybkim tempie, można rzucić okiem na dżunglę. Uzbrojone w uprząż panie, najpierw musiały wspiąć się na sam szczyt wieży, a później zjechać z niej wisząc w powietrzu. Takiego zwiedzania Meksyku mama Joasi chyba się nie spodziewała… Po mocnych atrakcjach, córka obieca Ani relaks. Perspektywa pluskania się w krystalicznej wodzie, w zapierającej dech w piersiach jaskini, rozluźni nieco mamę. Ale tylko na chwilę. Gdy Anna zobaczy z jakiej wysokości będzie musiała skoczyć, odechce się jej kąpieli. Po znalezieniu się krok nad przepaścią nawet nieustraszonej zawodniczce MMA zmiękną nogi. Czy obie panie skoczą? Czy może jednak zadowolą się pięknymi widokami w jaskini? Podejście drugie do wodnych atrakcji, też okaże się hardcorowe. Mama pójdzie na pierwszy ogień. Rejs w wodnej kapsule w kształcie orki sunącej po falach z zawrotną prędkością może podnieść ciśnienie. Emocje sięgną zenitu!

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×