Stolik

Polska 2008

Utwór sceniczny zrealizowany przez czterech wrocławskich muzyków z zespołu Karbido. Składa się z czterech części, które odpowiadają stronom świata. Każda z nich ma odmienny charakter muzyczny.

  • Czas trwania: 56 minut, Gatunek: Program artystyczny

Stolik w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Bartłomiej Blaschke Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Utwór sceniczny zrealizowany przez czterech wrocławskich muzyków z zespołu Karbido. Składa się z czterech części, które odpowiadają stronom świata. Każda z nich ma odmienny charakter muzyczny i towarzyszy im inne oświetlenie. Początek - wschód, to utwór spokojny, nawiązujący do kultury zen. W tej części ważne jest zobrazowanie relacji człowiek - stół i człowiek - człowiek. Następna część - południe, to uderzania w stół tworzące dynamiczny rytm, łamany od czasu do czasu, np. brzękiem monety. Zachód to najbardziej dynamiczny fragment "Stolika".

Utwór sceniczny zrealizowany przez czterech wrocławskich muzyków, który zyskał już uznanie i popularność. Składa się z czterech części, które odpowiadają czterem stronom świata. Każda z tych części ma odmienny charakter muzyczny i inne oświetlenie na scenie. Niesie też inne znaczenia. Początek - wschód to utwór spokojny, nawiązujący do kultury zen. W tej części ważne jest zobrazowanie relacji człowiek - stół i człowiek - człowiek. Następna część - południe to utwór najbardziej oczywisty. Proste uderzania w stół tworzące dynamiczny rytm, łamany od czasu do czasu chociażby brzękiem monety. Zachód to najbardziej dynamiczny fragment "Stolika".

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    super!!

    08.01.2010 02:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×