Strażnicy zwierząt w Szkocji

SSPCA: On the Wildside, 0

Doświadczony inspektor Andy udaje się na plażę w pobliżu Inverness, aby uratować osieroconą fokę. W Edynburgu kierowca ambulansu Connie musi schwytać węża.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Zwierzęta

Strażnicy zwierząt w Szkocji w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Codzienna praca inspektorów i kierowców ambulansów szkockiego towarzystwa opieki nad zwierzętami. Celem organizacji jest niesienie pomocy wszystkim stworzeniom, zarówno domowym ulubieńcom, jak i zwierzętom hodowlanym oraz żyjącym na wolności. Zadaniem SPCA jest również zwracanie uwagi społeczeństwa na krzywdę i potrzeby zwierząt. Kamera śledzi inspektorów, którzy z zaangażowaniem pomagają kaszalotom, skorpionom, królikom, wężom oraz kotom i psom.

Codzienna praca inspektorów i kierowców ambulansów szkockiego towarzystwa opieki nad zwierzętami - SPCA. Celem tej organizacji jest niesienie pomocy wszystkim stworzeniom, zarówno domowym ulubieńcom, jak i zwierzętom hodowlanym oraz żyjącym w stanie dzikim. Zadaniem SPCA jest również uwrażliwianie społeczeństwa na krzywdę i potrzeby zwierząt. Będziemy świadkami, jak inspektorzy z ogromnym zaangażowaniem pomagają kaszalotom, skorpionom, królikom, wężom oraz kotom i psom. Zobaczymy m.in. ratowanie na plaży osieroconej foczki oraz chwytanie węża w Edynburgu. Zapraszamy na ten wspaniały cykl o zespole ludzi, którzy kierując się miłością i troską o zwierzęta, wyciągają je z najgorszych opresji.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×