Studio Polska

Studio Polska, Polska 2018

Nadawany na żywo program mający na celu wymianę opinii i poglądów. W debacie biorą udział przedstawiciele różnych opcji politycznych i publiczność. Widzowie mogą włączyć się do dyskusji na Twitterze.

 • Czas trwania: 94 minut, Gatunek: Magazyn

Studio Polska w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

Nadawany na żywo program publicystyczny mający na celu wymianę opinii i poglądów. W debacie biorą udział przedstawiciele wszystkich stron polskiej sceny politycznej, a także publiczność zgromadzona w studiu. Widzowie mogą włączyć się do dyskusji za pośrednictwem Twittera.

Komentarze

Skomentuj
 • Jan 1 (gość)

  ogurkowa to chyba najglupsza baba w polsce mysli se ze cos wie chce zmusic swoich gosci zeby mysleli tak jak ona czyli wcale babsko powinno zajac sie obciaganiem miesiecznice smolenskie sa na rowni z marszami lgbt a ci pisowscy pseldodziennikarze sa tak glupi ze to boli ogorek nie ma zielonego pojecia o dziennikarstwie i chyba o niczym oprucz o obciaganiu.

  17.08.2019 22:47
 • Bogusław Adamkiewicz (gość)

  Prowadzący program i ich stronniczość, nieustanne przerywanie wypowiedzi opozycji jest obrzydliwe. Za komuny było tak samo.

  13.04.2019 22:39
 • Megi (gość)

  Brak obiektywizmu osób prowadzących jest niedopuszczalna! Żenada tak samo jak poziom dyskusji uczestników...

  13.04.2019 22:36
 • E. (gość)

  Ala: Na pewno twoja Pochanke z TVN jest super obiektywna! Masz wyprany mózg przez ową antypolską stację!

  09.02.2019 22:32
 • Jola (gość)

  Super program. Czekam co tydzień z niecierpliwością. Cieszę się, że Polska telewizja nadaje takie programy, bo nie oglądam tvn, Polsatu.

  09.02.2019 20:00
 • Natalia (gość)

  Bardzo fajny program, w końcu jakaś telewizja dla nas! Prowadzący super!

  03.02.2019 21:45
 • Ewa (gość)

  Bardzo lubię ten program. Poruszane są aktualne tematy, problemy, często są starcia na żywo, ale zapraszani są różni goście więc to nie dziwi. Brawo i dziękuję.

  02.02.2019 17:00
 • Ala (gość)

  Kompletny brak obiektywizmu przez prowadzących. Pani Ogórek to po prostu żenada. Ona chyba zapomniała kto ją wypromował. Z lewaka - zajadly Pisowiec. Ale cóż dla kasy można wszystko jak widać - doskonały przykład przyzwoitości. Z SLD nie wyszło to trzeba było zmienić poglądy

  12.01.2019 23:37
 • słuchacz (gość)

  oglądam studio Polska.Ciągle jest to podsumowywanie wydarzeń bieżącego tygodnia.Te jałowe dyskusje do niczego nie prowadzą.prowadzący Pani Ogórkowa i Pan Łęski są strażnikami tylko PISu,całą dyskusję naprowadzają jedynie na wychwalanie obecnie rządzących,jeśli ktoś ma inne zdanie to natychmiast Ogórkowa wchodzi w akcję.Ostatnio Ogórkowa powiedziała że ten program już dużo pomógł,niech wymieni do czego pożytecznego się przyczynił.Ciekawe jeśli zmieni się władza to czy też ogórkowa będzie wychwalała PIS.Bardzo dobrym programem jest program Pani Jaworowicz, nie ,ma tam nic na temat polityki,program ten pomógł wielu ludziom, dzięki zaangażowaniu uczestników i między innymi Pani senator Staroń.Ogórkowa ma jedynie parcie na szkło i nic więcej

  11.12.2018 12:42
 • Wera (gość)

  Kto to jest ten pan Jacek co tak krzyczał , że państwo go okrada na 500+

  08.12.2018 23:09
 • Snake (gość)

  Co z tego że powymienia się Ministrów, dyrektorów departamentów, to nie tutaj droga. Hoover z tylnego fotela zarządzał CIA przez kadencje 8 Prezydentów

  08.12.2018 22:25
 • Snake (gość)

  Dla mnie PiS działa zbyt późno jak się już umocowali i obrośli w tłuszcz i zbyt liberalnie jak na teraz

  08.12.2018 22:21
 • Gość (gość)

  Nie wyobrażam sobie w sobotę Studio Polska programu bez Pani Magdy jest mądra kompętna ładna zgrabna choć niektórzy jej po prostu zazdroszczą i to źle do nich won

  01.12.2018 23:43
 • Magister

  Do livia i podobnego plebsu 2 sortu. Macie jeszcze czelność nazywać Narodem. Buahahaha. Wspaniale widzieć jak kwiczą i wiją się te antypolskie POdnóżki. Ubywatele łączcie się w swoich cychnących kołchozach. Ciekawe jakie mają wykształcenie. Niepełnepodstawowe? Sprane mózgi przez TVN zrobiły z tych ludzi 2 sort. HAHAHAHA!

  17.06.2018 14:51
 • Magister

  Wspaniały program dla inteligentych ludzi. Krytykują jedynie resztki trolów czyli ciemnota z TVN, które ma wypalone brudne ślepia i sprany mózg od brudnego szkiełka kontaktowego. To antypolskie bydlaki, które są obecnie wspaniale tłamszone i rozliczane. Niebawem także GHW wyjedzie na taczkach. Wszystko dzięki PIS. Mądry Naród widzi bardzo dobre zmiany. Narzekają czasami także jeszcze nieudaczniki, co już nic nie znaczą. Po wyborach samorządowych całkowicie POpaprańce zostaną zrównani z ziemią.

  17.06.2018 14:46
 • Do kogo można się zgłosić (gość)

  Ordynacja mieszana

  21.10.2017 22:50
 • zbyszek (gość)

  ta lewicowa cukinia, kiedyś ogórek -jej miejsce -ona wie gdzie jest, prymitywna istota, kpić to ty ogórku możesz ztych,z którymi gnijesz w tej naszej telewizji,a ty uważasz,że to jest wasza-pisowska , tak-jest wasza ,ale wizja -nigdy TELEWIZJA , I SPADAJ Z ANTENY

  19.08.2017 23:11
 • Berta (gość)

  jeżeli mówimy o obronie naszego kraju i europy to naszą skuteczną bronią jest: różaniec, modlitwa i post. Jest to największa broń dana człowiekowi do walki ze złem. Ta broń jest w stanie powstrzymać wojny. Więc obudźmy się i zacznijmy się modlić.

  19.08.2017 22:38
 • livia (gość)

  Słuchając programu "studio Polska" w dniu 06.05.2017 r. doszłam do wniosku że kadencyjnośc nic nie załatwi - władza deprawuje dogłębnie a pieniądze do tego w stopniu katastrofalnym . Partie polityczne nie są żadnym antidotum na stan państwa, stan finansów i całą naszą państywowośc jako całokształt . Natomiast nigdy niczego się nie zmieni i nadal będziemy omielac temat przez kolejne następne 20, 30, 40 i więcej lat dotąd dokąd do stanowisk nie będą dopuszczeni ludzie bezpartyjni z dala trzymający się od partii i wszelkich ideologii jak od zarazy czy pomoru ale jednak wykształceni z wiedzą i mający wizje państwa narodu i naprawy państwa od podstaw z jednej prostej przyczyny - są to ludzie moralni uczciwi zatem nie mają powalających kwot na kampanie wyborcze . Zatem zawsze wybierac i grzebac będziemy w tej samej kuwecie gdyż nasi tzw politycy to etatowi pracownicy polityki zmieniający partie częściej niż co niektórzy rękawiczki. Amen

  06.05.2017 23:36
 • livia (gość)

  Od samego początku po dziś dzień oglądam "Studio Polska" - jestem przerażona ... to się normalnemu człowiekowi w głowie już nie mieści ... państwo teoretyczne - to fakt ... tylko dlaczego nikt nic z tym nie robi ? dlaczego działania są tylko powierzchowne ? dlaczego naród nie ma władzy i kontroli nad własną walutą ? dlaczego naród nie ma władzy nad własnym państwem ?

  06.05.2017 23:09
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 10.0 Głosów: 1

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×