Subiektywny ranking smaków

Subiektywny ranking smaków, Polska

W tym odcinku jedzenie na pocieszenie, czyli grzeszne przyjemności. Jedzenie, które rozluźnia i przynosi ulgę od stresu, idealne na chwilę komfortu i zadowolenia.

  • Gatunek: Magazyn kulinarny

Subiektywny ranking smaków w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Autorzy programu prezentują listę kilkudziesięciu najsmaczniejszych potraw, składników i dań. Widzowie dowiedzą się m.in. czym wyróżniają się kuchnie poszczególnych rejonów globu; dla których deserów warto zgrzeszyć; co wypada jeść na ulicy, podróżując po świecie; czym zagryźć smutek; co stanowi największe wyzwanie dla kubków smakowych.

Zapraszamy Was na najsmaczniejszy program tej wiosny! Pokażemy w nim, czym wyróżniają się kuchnie poszczególnych rejonów globu, dla których deserów warto zgrzeszyć, co wypada zjeść na ulicy podróżując po świecie, oraz czym zagryźć smutek. Dowiecie się również, co stanowi największe wyzwanie dla kubków smakowych, oraz jakie kulinarne sceny filmowe najbardziej zapadły nam w pamięć! Listę kilkudziesięciu najsmaczniejszych potraw, składników i dań przedstawimy Wam w Subiektywnym rankingu smaków! Zapraszamy Was na najsmaczniejszy program tej wiosny, w którym pokażemy Wam, czym wyróżniają się kuchnie poszczególnych rejonów globu, dla których deserów warto zgrzeszyć, co wypada zjeść na ulicy podróżując po świecie, oraz czym zagryźć smutek. Listę kilkudziesięciu najsmaczniejszych potraw, składników i dań przedstawimy Wam w "Subiektywnym rankingu smaków"! Często mamy poczucie, że kiedy jesteśmy smutni nasz organizm chce dostarczyć sobie coś, co pozwoli przestać myśleć o codzienności... W dzisiejszym odcinku jedzenie na pocieszenie, czyli grzeszne przyjemności. Jedzenie, które nas rozluźnia i przynosi ulgę od stresu, idealne na chwilę komfortu i zadowolenia!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×