Lokatorka
Serial kryminalny Lokatorka20:35
TVP 1
Renata Śliwińska, Marcin Grabiński, Polska 2023
Program ukazuje codzienne życie osób niepełnosprawnych, które przełamują każdą barierę i z energią poświęcają się swoim pasjom, udowadniając, że niemożliwe nie istnieje.
Dzisiaj 04:15 Odcinek 20 (Sezon 2)
Dzisiaj 04:30
Dzisiaj 04:45 Odcinek 21 (Sezon 2)
Dzisiaj 05:15 Odcinek 22 (Sezon 3)
Dzisiaj 06:00 Odcinek 10 (Sezon 1)
Jutro 02:00
Jutro 04:00
Jutro 05:20 Odcinek 23 (Sezon 3)
Jutro 06:00 Odcinek 13 (Sezon 2)
Niedziela 03.12.2023 04:00
Poniedziałek 04.12.2023 02:30
Poniedziałek 04.12.2023 03:30
Program ukazuje codzienne życie osób niepełnosprawnych, które przełamują każdą barierę i z energią poświęcają się swoim pasjom, udowadniając, że niemożliwe nie istnieje. Bohaterowie patrzą na świat z innej perspektywy, docierają w najdalsze zakątki świata, są artystami, kochają wyzwania i z powodzeniem walczą ze stereotypami. Ich postawa może być inspiracją dla każdego człowieka.
Magazyn sportowy, opowiadająca o osobach niepełnosprawnych, które pokazują, że w życiu nie ma dla nich żadnych barier i granic. Swoją postawą motywują innych do działania i udowadniają, że niczym nie różnią się od osób sprawnych fizycznie oraz łamią wszelkie stereotypy. Wśród nich możemy wyróżnić m.in.: Rafała Wilka - kiedyś żużlowca, a obecnie - mistrza paraolimpijskiego w handbike'u, niewidomego Marcina Suwarta, który uprawia jedną z najtrudniejszych dyscyplin sportowych - triathlon, Monikę Jaworską - niesłyszącą motocyklistkę, Bartka Mroza - pierwszego polskiego parabadmintonistę, którego celem jest propagowanie badmintona w Polsce, Sebastiana Lutego - pomysłodawcę projektu Avalon Extreme, który szerzy ideę uprawiania sportów ekstremalnych wśród osób niepełnosprawnych i sam bierze udział w wyścigach samochodowych oraz Kamilę Kubas, utytułowaną parakajakarkę, która zaraża swoim optymizmem i hartem ducha. W programie towarzyszymy im z kamerą, obserwując ich codzienne życie oraz pasje, którym się poświęcają i wkładają w nie całą swoją energię. Nasi bohaterowie mogą być przykładem dla wielu ludzi, ponieważ pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych, a ograniczenia istnieją tylko w naszej wyobraźni. "SuperLudzie" to program, który łamie wszelkie stereotypy.
Daniel D Olsztyn (gość)
Witam jestem osobą pełno sprawna w moim życiu pojawiła się osoba niepełnosprawna jest osoba niewidząca dostała od fundacji pieska przewodnika. Jej wspaniałość polega na charyzmie harakterny i sposobie bycia sobą ale to nie o tym chciałem napisać . Ma na imię Katarzyna z Olsztyna została zarażona strzelectwem sportowym z broni pneumatycznej w dość krótkim czasie zaczęła zdobywać główne nagrody w sporcie . Jest wielokrotna mistrzynią Polski i nie tylko . Jestem pod wielkim wrażeniem że osoba niewidząca strzela do tarczy a do tego rywalizuje i wygrywa większość imprez sportowych . A ciągle jej mało wrażeń od zawsze uwielbia też jazdę na rowerze wymarzyła sobie że i w tej dyscyplinie chce być najlepszym sportowcem jazda w tandemie jest nie lada wyzwaniem jak dla mnie laika zawsze będę jej dopingował pozdrawiam Daniel D Olsztyn
13.03.2022 07:22świetny program (gość)
Będąc osobą niepełnosprawną docenia się takie audycje. Bohaterka pierwszego odcinka Iwona Cichosz jest bardzo inspirującą osobą. Ludzie Głusi nie postrzegają siebie jako niepełnosprawnych, ale z prawno-medycznego punktu widzenia jest to chyba jakiś rodzaj niepełnosprawności. I dlatego dobrze, że Iwona została jedną z bohaterek tego programu. Fajnie też, że emitowane obecnie powtórki wcześniejszych odcinków są jak mi się wydaje rozbudowane o nieemitowane wcześniej fragmenty przygotowanego materiału.
21.09.2018 13:51Telemagazyn z wydaniem magazynowym: