SuperLudzie Extra

SuperLudzie Extra, Polska 2018

Autorzy przedstawia sylwetki osób niepełnosprawnych, które postawą życiową pokazują, że ograniczenia istnieją tylko w umysłach ludzi. W każdym odcinku ukazana jest historia jednego bohatera.

 • Gatunek: Magazyn

SuperLudzie Extra w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

Autorzy przedstawia sylwetki osób niepełnosprawnych, które postawą życiową pokazują, że ograniczenia istnieją tylko w umysłach ludzi. W każdym odcinku ukazana jest historia jednego bohatera. Widzowie poznają między innymi: Bartka Ostałowskiego - kierowcę wyścigowego, który prowadzi samochód stopami, Iwonę Cichosz - niesłyszącą aktorkę i tancerkę oraz miss świata głuchych, Joannę Mazur - niewidomą biegaczkę, zdobywczynię złotego medalu mistrzostw świata, i Łukasza Krasonia - niepełnosprawnego mówcę motywacyjnego.

Komentarze

Skomentuj
 • Mjhmnm (gość)

  JimJamPolsat

  12.01.2020 17:19
 • bohaterka 1 odc.Iwona Cichosz zasługuje na Telekamerę w kategorii Nadzieja telewizji lub choć na nominację (gość)

  W oczekiwaniu na zamieszczenie na ipla.tv nowego zwykłego 22 odcinka programu SuperLudzie fajnie jest obejrzeć audycję SuperLudzie Extra, która poświęcona jest tylko jednemu bohaterowi w odcinku. A do tego jak mi się wydaje zawiera fragmenty nie wykorzystane wcześniej w emisji. Ponowna emisja od odcinka 1 zawiera już poszerzoną wersję (i w tv i na ipli). Wcześniej tak nie było. Przynajmniej tak mi się wydaje, ale mogę się mylić. Tak czy inaczej program jest niesłychanie budujący i oby powstawał jak najdłużej.

  21.09.2018 14:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×