SUPERPAKA, czyli Kabareton 30-lecia

The best of, Polska 2014

W 2014 r. PaKA obchodzi 30-lecie istnienia. Festiwal odbywa się pod hasłem "Trzy dekady PaKI". Imprezę wieńczy koncert galowy, w którym biorą udział gwiazdy trzydziestolecia.

 • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Kabaret i satyra
 • Prowadzący: Artur Andrus, Maciej Stuhr

SUPERPAKA, czyli Kabareton 30-lecia w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Artur Andrus
 • Maciej Stuhr

Twórcy

 • Magdalena Kujszczyk Scenografia
 • Beata Harasimowicz Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

W 2014 r. Przegląd Kabaretów Amatorskich PaKA w Krakowie obchodził 30-lecie istnienia. Festiwal odbył się pod hasłem "Trzy dekady PaKI". Imprezę wieńczył koncert galowy, w którym wzięły udział gwiazdy trzydziestolecia. Wydarzenie prowadzili Artur Andrus i Maciej Stuhr. Wystąpili: Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Hrabi, Koń Polski, Łowcy.B, Grupa Rafała Kmity, Kabaret Młodych Panów i Ireneusz Krosny. Kabarety wykonały przeboje ostatnich 30 lat. Nie zabrakło narodzonego podczas PaKI improwizowanego serialu, czyli Spadkobierców.

Przypomnienie 30. Koncertu Galowego Przeglądu Kabaretów PAKA w Krakowie. Koncert prowadzili: Artur Andrus i Maciej Stuhr. Wystąpili: Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Hrabi, Koń Polski, Łowcy. B, Grupa Rafała Kmity, Kabaret Młodych Panów, Ireneusz Krosny. Kabarety wspólnie wykonały swoje największe hity kabaretowe z ostatnich 30 lat, np. w Chińskiej restauracjiobok Marcina Wójcika i Michała Wójcika, pojawili się Robert Górski i Maciej Stuhr. Kabaret Młodych Panów wezwał do sądu Irka Krosnego, Magdę Stużyńską, a także Mariana i Helę. Do Mariana i Heli zawitali Marcin Wójcik jako kurier, góral z Ustki, czyli Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów, a także Mariusz Kałamaga w roli wnuczka.

Komentarze

Skomentuj
 • szeri333 (gość)

  chcesz se poglonac m jak milosc to masz na tvp 2 tvp seriale typ hd na tvp polonia i w inernecie np na serale online lub na ipli mozesz sobie to tam oberzec tak ..... swojom drogom to polakom przyda sie troche humoru a nie widok hanki w kartonie czy zdechlego ryska w lozku .... ja lubie kabarety i jestem za tym aby wiecej ich puszczano w tv :D

  20.04.2014 12:27
 • ibani (gość)

  Puścilibyście M jak miłość, a nie puszczacie te odchody. To będzie miało mniejszą oglądalność od klanu.

  19.04.2014 21:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×