Świat szeroko otwarty

Świat szeroko otwarty, Polska

Tunezja słynie nie tylko z pięknych plaż, ale też ze słonych jezior i gorących źródeł. Znajduje się tu również wydrążone w skale miasto Matmata, w którym mieszkają współcześni jaskiniowcy.

  • Gatunek: Turystyka

Świat szeroko otwarty w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Tunezja słynie nie tylko z pięknych plaż, ale też ze słonych jezior i gorących źródeł. Znajduje się tu również wydrążone w skale miasto Matmata, w którym mieszkają współcześni jaskiniowcy. Widzowie dowiedzą się też, co inspiruje tunezyjską modę. Z najpopularniejszym tunezyjskim kucharzem, Rafikiem, zwiedzą targ i przyrządzą typową tunezyjską potrawę. Tunis będzie kolejnym przystankiem w podnóży. Tunezyjka Hend jako pierwsza kobieta z krajów arabskich zaczęła startować w rajdach samochodowych. Opowie o przygodzie z motoryzacją.

Wybieramy się do Tunezji, kraju, który słynie nie tylko z pięknych plaż, ale też ze słonych jezior i gorących źródeł. Znajduje się tu również wydrążone w skale miasto Matmata, w którym mieszkają współcześni jaskiniowcy. W tym odcinku dowiemy się też, co inspiruje tunezyjską modę? A z najpopularniejszym tunezyjskim kucharzem, Rafikiem, zwiedzimy tutejszy targ i przyrządzimy typową tunezyjską potrawę. Tunis będzie kolejnym przystankiem w podnóży. Jakie tajemnice architektoniczne kryje Media, najstarsza część miasta? Na koniec poznamy Tunezyjkę Hend, która jako pierwsza kobieta z krajów arabskich zaczęła startować w rajdach samochodowych. O swojej przygodzie z motoryzacją opowie Joannie Jabłczyńskiej.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×