Świat w piosence

Jawni, głośni i dumni, USA 2017

Muzyka odgrywa ogromną rolę dla ruchu LGBT. Wielu uznanych artystów otwarcie go popiera. W ostatnim odcinku serii przedstawiono związki kultury popularnej z tym zjawiskiem.

  • Czas trwania: 41 minut, Gatunek: Program muzyczny
  • Reżyseria: Dwayne Johnson, Dany Garcia

Świat w piosence w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Dwayne Johnson Reżyseria
  • Dany Garcia Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Seria "Soundtracks" przedstawia związki muzyki z różnego rodzaju wydarzeniami historycznymi. Każdy odcinek dotyczy tragedii, momentów euforii lub zdarzeń, które dały początek nowym ruchom. Wraz z nimi prezentowane są muzyka, artyści i nurty mające szczególny związek z tymi przemianami. Muzyka odgrywa ogromną rolę dla ruchu LGBT. Wielu uznanych artystów go popiera, co można usłyszeć nie tylko w różnego rodzaju deklaracjach, ale także w słowach ich utworów. W ostatnim odcinku serii przedstawiono związki kultury popularnej z tym zjawiskiem.

Seria "Soundtracks" przedstawia związki muzyki z różnego rodzaju wydarzeniami historycznymi. Każdy odcinek dotyczy tragedii, momentów euforii lub zdarzeń, które dały początek nowym ruchom. Wraz z nimi prezentowane są muzyka, artyści i nurty mające szczególny związek z tymi przemianami. Muzyka odgrywa ogromną rolę dla ruchu LGBT. Wielu uznanych artystów otwarcie go popiera, co można usłyszeć nie tylko w różnego rodzaju deklaracjach, ale także w słowach ich utworów. W ostatnim odcinku serii przedstawiono związki kultury popularnej z tym zjawiskiem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 10.0 Głosów: 1

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×