Świat według…

Świat według…, Polska

"Świat według…" to program, w którym przedstawimy sylwetki ludzi kochających podróżowanie. Kolejni podróżnicy zabiorą widzów TRAVEL CHANNEL w podróż w najbardziej odległe zakątki świata. Program jest oparty na prywatnych materiałach bohaterów.

 • Gatunek: Turystyka

Świat według… w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

 • Małgorzata Zdziechowska

Opis programu

ZwińRozwiń

Szymon Walkiewicz jest przedsiębiorcą, wspólnikiem w agencji reklamowej. Nie licząc Europy zwiedził około 30 krajów. Podróżuje sam, jest autorem bloga Lonely Simon. Podróżowanie traktuje jak psychologa: "To z jakimi problemami ludzie się zmagają tam, szczególnie w tych krajach trzeciego świata, naprawdę są w stanie nam wskazać i podpowiedzieć, że my mamy, my - Europejczycy, my po prostu mamy super. Po prostu żyjemy jak u pana Boga za piecem."

Szymon Walkiewicz jest przedsiębiorcą, wspólnikiem w agencji reklamowej. Na co dzień spotyka się z klientami, chodzi w garniturze, nosi eleganckie krawaty. Jest podróżnikiem. Nie licząc Europy zwiedził około 30 krajów. Podróżuje sam, jest autorem bloga "Lonely Simon". Podróżowanie traktuje jak psychologa: "To z jakimi problemami ludzie się zmagają tam, szczególnie w tych krajach trzeciego świata, naprawdę są w stanie nam wskazać i podpowiedzieć, że my mamy, my - Europejczycy, my po prostu mamy super. Po prostu żyjemy jak u pana Boga za piecem."

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×