Świąteczne metamorfozy Doroty Szelągowskiej

Świąteczne metamorfozy Doroty Szelągowskiej, Polska 2014

Dorota Szelągowska zaprasza widzów do swojego domu i pokaże, jak przygotować go na Boże Narodzenie. Będzie o dekoracjach, pakowaniu prezentów, nakryciu stołu i dekoracji ciasteczek.

 • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Reality show
 • Prowadzący: Dorota Szelągowska

Świąteczne metamorfozy Doroty Szelągowskiej w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

 • Dorota Szelągowska

Opis programu

ZwińRozwiń

Dorota Szelągowska zaprasza widzów do swojego domu i pokaże, jak przygotować go na Boże Narodzenie. Udowodni, że stworzenie oryginalnych dekoracji nie jest ani trudne, ani kosztowne, ani bardzo pracochłonne. Prowadząca pokaże, jak nadać nowe życie starym bombkom i jak własnoręcznie wykonać dekoracje na choinkę. Podpowie, jak poradzić sobie z zapakowaniem prezentu. Widzowie dowiedzą się też, jak szybko i efektownie nakryć do stołu i nadać mu świąteczny klimat. Do tego instrukcja tradycyjnego dekorowania ciasteczek.

W świątecznej odsłonie metamorfoz, Dorota zaprosi do swojego domu i pokaże, jak przygotować go na Boże Narodzenie. Udowodni, że stworzenie oryginalnych dekoracji nie jest ani trudne, ani kosztowne, ani bardzo pracochłonne. Najważniejsze są dobre chęci! Nasza prowadząca pokaże, jak nadać nowe życie starym bombkom i jak własnoręcznie wykonać dekoracje na choinkę. Podpowie, jak poradzić sobie z zapakowaniem trudnego prezentu. Dowiemy się też, jak szybko i efektownie nakryć do stołu i nadać mu świąteczny klimat. Do tego instrukcja tradycyjnego dekorowania ciasteczek - smakołyków i świątecznych upominków jednocześnie. Słowem - oryginalne święta w wykonaniu Doroty Szelągowskiej! Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×