Święta, święta

Polska 2006

Koncert świąteczny, w którym znani polscy wokaliści śpiewają świąteczne przeboje wybrane z repertuaru polskiego i światowego, prezentowane z polskimi tekstami.

  • Czas trwania: 45 minut, Gatunek: Koncert
  • Prowadzący: Piotr Adamczyk

Święta, święta w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

  • Piotr Adamczyk

Opis programu

ZwińRozwiń

Koncert świąteczny, w którym znani polscy wokaliści śpiewają świąteczne przeboje wybrane z repertuaru polskiego i światowego, prezentowane z polskimi tekstami. W części drugiej znajdą się m.in. utwory Cliffa Richarda, Nat King Cole'a, Stevie'ego Wondera oraz kompozytorów polskich. Gospodarzem programu będzie Piotr Adamczyk, który będzie też rozmawiał z artystami na temat ich najciekawszych wspomnień świątecznych.

Koncert świąteczny, w którym znani polscy wokaliści śpiewają świąteczne przeboje wybrane z repertuaru polskiego i światowego (te drugie prezentowane są z polskimi tekstami). W drugiej części koncertu znajdą się m.in. przeboje Cliffa Richarda, Nat King Cole'a, Stevie Wondera oraz kompozytorów polskich. Gospodarzem wieczoru jest Piotr Adamczyk, który będzie też rozmawiał z artystami na temat ich najciekawszych świątecznych wspomnień.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×