Święta z gwiazdami

Święta z gwiazdami, Polska 2018

Reportaż z przygotowań do koncertu kolęd, który odbędzie się w Bazylice Nawiedzenia NMP w Świętej Lipce. W sanktuarium wystąpią m.in. Michał Bajor, Mateusz Ziółko i zespół Enej.

  • Gatunek: Reportaż

Święta z gwiazdami w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Reportaż z przygotowań do koncertu kolęd, który odbędzie się w Bazylice Nawiedzenia NMP w Świętej Lipce. To jedno z najpopularniejszych miejsc na Mazurach, dokąd przybywają nie tylko wierni, ale też turyści zainteresowani architekturą tej świątyni. W sanktuarium wystąpią: Michał Bajor, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Ewa Farna i Anna Wyszkoni, Filip Lato, Mateusz Ziółko, grupa folkowa Tulia, zespoły Enej i Pectus oraz Chór Świętolipski.

Bazylika Nawiedzenia NMP w Świętej Lipce to jedno z najbardziej popularnych miejsc na Mazurach, do którego pielgrzymują nie tylko wierni, ale też turyści zainteresowani znakomitą architekturą tej świątyni. To barokowe sanktuarium maryjne w tym roku w grudniu odwiedzi też ekipa naszej telewizji i najbardziej utalentowani polscy artyści, by zaprosić naszych widzów do wspólnego kolędowania. W koncercie wystąpią: Michał Bajor, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Ewa Farna i Anna Wyszkoni, Filip Lato, Mateusz Ziółko, grupa folkowa Tulia, zespoły Enej i Pectus oraz Chór Świętolipski. W tym reportażu pokażemy przygotowania do tego nadzwyczajnego wigilijnego programu i pokażemy miejsce, w którym to wydarzenie odbędzie się - Świętą Lipkę.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×