Sylwester Marzeń z Dwójką

Relacja z konferencji, Polska 2022

Podczas koncertu wystąpią między innymi: Edyta Górniak i Justyna Steczkowska z synami, MaRina, Sara James, Viki Gabor, Daria, Komodo, Sławomir i Kajra, Thomas Anders, Dzidzio, Maja Hyży i Kasia Moś.

 • Czas trwania: 15 minut, Gatunek: Rozrywka
 • Reżyseria: Mikołaj Dobrowolski

Sylwester Marzeń z Dwójką w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Mikołaj Dobrowolski Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Widzowie przed telewizorami i publiczność zgromadzona pod sceną będą mogli pożegnać rok 2021 w Zakopanem, dokąd po rocznej przerwie powraca "Sylwester Marzeń". Na nowoczesnej, multimedialnej estradzie usytuowanej na Górnej Równi Krupowej zabrzmią największe polskie i światowe przeboje w wykonaniu ponad trzydziestki zaproszonych artystów. Nie zabraknie pokazów pirotechnicznych, występów tancerzy w przygotowanych specjalnie na tę okazję choreografiach i spektakularnej oprawy.

Znakomite koncerty, moc rozrywki i humoru na najwyższym poziomie to sylwestrowa tradycja. Ostatnią noc w roku widzowie Dwójki spędzą z najlepszą muzyką rozrywkową w doskonałej oprawie! Dzięki nowoczesnej, multimedialnej scenie, widzowie oraz publiczność będą najbliżej gwiazd w towarzystwie artystów polskich i światowych scen. Tego wieczoru na roztańczonej sylwestrowej scenie nie zabraknie polskich i zagranicznych gwiazd oraz ich największych przebojów. W sylwestrowy wieczór wystąpią Edyta Górniak i Justyna Steczkowska z synami, MaRina, Sara James, Viki Gabor, Daria, Komodo, Sławomir i Kajra, Thomas Anders, ukraińska gwiazda Dzidzio, Maja Hyży, Kasia Moś, Grupa KOMBI Łosowski, Kuba Szmajkowski, Jan Majewski, Golec uOrkiestra, Staszek Karpiel - Bułecka oraz Kapela Ciupaga, zespół Felivers, Don Vasyl, a także Piękni i Młodzi, Playboys, Weekend, Defis, Classic, Boys, MiłyPan, Voyager, Blanka i niekwestionowany król gatunku disco polo Zenon Martyniuk z zespołem. Koncert poprowadzą: Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Iza Krzan, Tomasz Kammel, Aleksander Sikora oraz Norbi.

Komentarze

Skomentuj
 • Barbara (gość)

  Odwołujecie odcinek "Izabeli" dla tego czegoś?! Kto to będzie oglądał, masakra :/

  05.01.2023 17:55
 • Rex 😎 (gość)

  🌈 black eyed peas szacun 🌈 ❤️🧡💛💚💙💜

  31.12.2022 21:06
 • ... (gość)

  Gabor tam pasuje jak kwiatek do kożucha.

  31.12.2022 20:14
 • terrata (gość)

  A dlaczego nie wspomnieliście o Black Eyed Peas w TVP ?! maryla i łysiejący janusz na szczęście w polsacie hahahaha

  31.12.2022 18:58
 • @ (gość)

  Z tym Andersem to chyba dożywotni kontrakt podpisaliście co? gabor, sławek, Daria , hyży, same GWIAZDY normalnie. Szok, nawet na chwilę na was nie przełączę. Tusk, wierzymy , że wygrasz wybory !

  31.12.2022 11:40
 • kajetan (gość)

  31 kajetan was you was

  25.12.2022 21:13
 • Mikak (gość)

  Chala

  17.12.2022 09:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 1.0 Głosów: 1

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×