Sylwester Marzeń z Dwójką

Sylwester Marzeń z Dwójką, Polska 2021

Ponad trzydziestu polskich i zagranicznych artystów, tancerze, pokazy pirotechniczne, multimedialna scena położona na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem, gdzie wybrzmią największe polskie i światowe przeboje.

  • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Koncert

Sylwester Marzeń z Dwójką w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Widzowie przed telewizorami i publiczność zgromadzona pod sceną będą mogli pożegnać rok 2021 w Zakopanem, dokąd po rocznej przerwie powraca "Sylwester Marzeń". Na nowoczesnej, multimedialnej estradzie usytuowanej na Górnej Równi Krupowej zabrzmią największe polskie i światowe przeboje w wykonaniu ponad trzydziestki zaproszonych artystów. Nie zabraknie pokazów pirotechnicznych, występów tancerzy w przygotowanych specjalnie na tę okazję choreografiach i spektakularnej oprawy.

Ponad 30 artystów, spektakularna scena, największe polskie oraz światowe przeboje w wykonaniu polskich i międzynarodowych gwiazd! Wyjątkowy "Sylwester Marzeń z Dwójką" już 31 grudnia 2021 r. na żywo z Zakopanego o godz. 20:00 w TVP2. To będzie wyjątkowa i niepowtarzalna noc. Noc, podczas której miliony Polaków będą mogli wspólnie pożegnać stary i przywitać nowy roku w Zakopanem, do którego po rocznej przerwie wraca Sylwester Marzeń. Dzięki nowoczesnej, multimedialnej scenie usytuowanej na Górnej Równi Krupowej w najwyżej położonym mieście w Polsce widzowie oraz publiczność będzie najbliżej gwiazd w towarzystwie największych gwiazd polskiej i międzynarodowej estrady. Na scenie wystąpi ponad 30 artystów, którzy zaśpiewają przeboje znane milionom Polaków w każdym wieku. "Sylwester Marzeń z Dwójką" to nie tylko uczta muzyczna, ale również uczta dla oka. Pokazy pirotechniczne, kilkudziesięciu najlepszych tancerzy w Polsce w przygotowanych specjalnie na tę wyjątkową noc choreografiach, ponad 1000 metrów kwadratowych ekranów LED, około 1500 świateł i laserów oraz wyjątkowa scenografia przeniosą nas w świat zimowej krainy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×