Sylwester z Dwójką - Gwiezdna Odyseja

Polska 2009

Impreza sylwestrowa, podczas której wystąpiły gwiazdy polskiej i zagranicznej estrady. Widowisko w formie muzycznej odysei - podróży przez tunel czasu, który przeniósł widzów w 2010 r.

 • Czas trwania: 55 minut, Gatunek: Rozrywka
 • Prowadzący: Grażyna Torbicka, Maciej Kurzajewski, Anna Popek, Katarzyna Pakosińska, Robert Górski

Sylwester z Dwójką - Gwiezdna Odyseja w telewizji

ZwińRozwiń
 • Piątek 01.01.2010 18:55

  TVP 2

 • Piątek 01.01.2010 17:10

  TVP 2

 • Piątek 01.01.2010 14:40

  TVP 2

Prowadzący

 • Grażyna Torbicka
 • Maciej Kurzajewski
 • Anna Popek
 • Katarzyna Pakosińska
 • Robert Górski

Opis programu

ZwińRozwiń

W Łodzi odbyła się impreza sylwestrowa, podczas której wystąpiły największe gwiazdy polskiej estrady. Spośród zagranicznych gości widzowie usłyszeli Oceanę, Katerine, Bel-Mondo i Booty Luv. Koncert rozpoczęły najpopularniejsze polskie kabarety, które przeistoczyły się w gwiazdy światowego formatu, m.in.: Michaela Jacksona, Kylie Minogue, The Rolling Stones, Rihannę, Lady GaGa i innych. Dalszy ciąg widowiska miał formę muzycznej odysei - podróży przez tunel czasu, który przeniósł widzów w 2010 rok.

Największa tegoroczna impreza sylwestrowa organizowana przez TVP2 odbędzie się na Placu Wolności w Łodzi. Zagrają największe gwiazdy polskiej estrady, m. in.: Maryla Rodowicz, Doda, Kombii, Afromental, Pectus i wielu innych. Z zagranicznych gwiazd na sylwestrowej scenie zobaczymy Oceanę, Katerine, Bel - Mondo i Booty Luv. Sylwestrowy koncert w Łodzi rozpocznie się o godz. 20.00. Na początek dużą dawkę dobrego humoru zapewnią najpopularniejsze polskie kabarety, które w ciągu godziny specjalnie dla publiczności i widzów Dwójki przeistoczą się w gwiazdy światowego formatu, m. in.: Michaela Jacksona, Kylie Minogue, The Rolling Stones, Rihannę, Lady GaGa i innych. Prowadzący przypomną też w żartobliwy sposób wydarzenia mijającego roku, które wstrząsnęły polskim światem plotkarskim. Tę część wieczoru poprowadzą Katarzyna Pakosińska i Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Oprócz KMN wystąpią jeszcze kabarety: Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem i Kabaret Skeczów Męczących. Oprawę muzyczną zapewni Krzysztof Herdzin. O godz. 21.00 rozpocznie się natomiast największe impreza sylwestrowa w kraju. Widowisko będzie miało formę muzycznej odysei - dynamicznej i pełnej zwrotów akcji, energetycznej podróży z gwiazdami polskiej i zagranicznej estrady przez czasowy tunel, który przeniesie widzów w 2010 rok. Show odbywające się w tym roku w Łodzi, stolicy filmu, zapewni nie tylko spotkanie na jednej scenie osobowości muzycznych, ale będzie też nawiązywać do wybranych stylistyk filmowych, traktując je jako inspirację do muzycznej opowieści. Na specjalnie zaprojektowanej kosmicznej scenie będzie można zobaczyć wykonawców największych przebojów mijającego roku. Po raz pierwszy razem na scenie wystąpią w elektryzującym show, przygotowanym specjalnie na sylwestrową noc, Maryla Rodowicz i Doda. Obie artystki zaskoczą widzów wyjątkowym wizerunkiem scenicznym. Polskim i zagranicznym artystom podczas występów towarzyszyć będą tancerze grupy Volt w choreografiach przygotowanych przez Augustina Egurrolę.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×