Sylwester z Dwójką Wrocław 2012

Polska 2012

Koncert w rytmie 60 przebojów ostatnich 60 lat to podróż przez muzykę rozrywkową oraz konwencje zabawy sylwestrowej. Tancerze zaprezentują choreografie w stylach od rock and rolla po break dance.

 • Czas trwania: 285 minut, Gatunek: Koncert
 • Prowadzący: Tomasz Kammel, Katarzyna Zielińska

Sylwester z Dwójką Wrocław 2012 w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

 • Tomasz Kammel
 • Katarzyna Zielińska

Twórcy

 • Konrad Smuga Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Koncert w rytmie 60 przebojów ostatnich 60 lat będzie muzyczno-taneczną podróżą przez muzykę rozrywkową oraz konwencje zabawy sylwestrowej. Na wrocławskim rynku pojawią się popularni polscy piosenkarze, tancerze, gwiazdy estrady i kabaretu oraz szklanego ekranu, a także zagraniczny gość. Sylwestrowa noc będzie zwieńczeniem obchodów 60-lecia telewizji publicznej. Widzowie będą mogli uczestniczyć w prywatce z udziałem tancerzy, którzy zaprezentują choreografie w stylach od rock and rolla po break dance.

Telewizyjna Dwójka i miasto Wrocław po raz kolejny zapraszają na wyjątkową noc sylwestrową. Widzów Dwójki i wszystkich, którzy tego wieczoru odwiedzą wrocławski rynek, czeka niezapomniana zabawa w rytmie 60 największych przebojów ostatnich 60 lat oraz niezwykła muzyczno - taneczna podróż w czasie. W nocy z 31 grudnia 2012 roku na 1 stycznia 2013 roku, na sylwestrowej scenie, usytuowanej na Rynku we Wrocławiu pojawi się plejada najpopularniejszych polskich wykonawców, kilkudziesięciu tancerzy, gwiazdy estrady, kabaretu oraz szklanego ekranu, a także gość - niespodzianka zza granicy. Przygotowane z ogromnym rozmachem widowisko rozpocznie się o godz. 20.05 i potrwa nieprzerwanie do 1.00 w nocy. Hasło przewodnie tegorocznego Sylwestra z Dwójką brzmi: 60 przebojów - 60 lat TVP. Sylwestrowa noc na rynku we Wrocławiu będzie bowiem nie tylko okazją do tego, by w doborowym towarzystwie gwiazd estrady powitać 2013 rok, będzie to także huczne zwieńczenie obchodów sześćdziesięciolecia telewizji publicznej. Nie zabraknie muzycznych evergreenów i zaskakujących pokoleniowych duetów. Widzów i uczestników koncertu czekają również repertuarowe niespodzianki. Równolegle widzowie Dwójki wezmą udział w klasycznej prywatce z udziałem kilkudziesięciu tancerzy, którzy zaprezentują choreografie w stylach od rock&rolla po breakdance. Prywatkowicze zabiorą nas także w wyjątkową podróż wehikułem czasu poprzez kolejne dekady muzyki rozrywkowej, style, konwencje i formy sylwestrowej zabawy, zawierającej się w haśle domówka.

Komentarze

Skomentuj
 • gus (gość)

  Jakub Badach kompletna porażka polskiej muzyki rozrywkowej

  31.12.2012 21:41
 • kort (gość)

  Na pewno obejrzę. W zeszłym roku( 2011 )to marnie z koncertem było, a tu proszę! Wracamy do poprzednich lat. Fajnie, że będzie takie coś!

  28.12.2012 10:36
 • Fidel Castro (gość)

  Super Program Naprawde Extra normalnie planeta Mars

  21.12.2012 16:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×