Sylwestrowa Moc Przebojów 2020

Sylwestrowa Moc Przebojów 2020, Polska 2020

Relacja z Sylwestrowej Mocy Przebojów, która z powodu epidemii zostanie zorganizowana w dwóch studiach telewizji Polsat. Widzowie mają okazję uczestniczyć w największej domówce w kraju.

 • Gatunek: Koncert
 • Prowadzący: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Karolina Gilon, Rafał Maserak

Sylwestrowa Moc Przebojów 2020 w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Paulina Sykut-Jeżyna
 • Krzysztof Ibisz
 • Karolina Gilon
 • Rafał Maserak

Opis programu

ZwińRozwiń

Relacja z Sylwestrowej Mocy Przebojów, która zostanie zorganizowana w dwóch studiach telewizji Polsat. Podczas największej domówki w Polsce widzowie mają okazję usłyszeć najlepsze przeboje takich gwiazd jak: Bajm, Doda, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Michał Szpak, Sławomir, Czadoman, zespół Enej, zespół Feel, Michał Wiśniewski. Wróżbita Maciej przygotuje także horoskop na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku, a Rafał Maserak udzieli widzom lekcji tańca.

Ten Sylwester będzie zupełnie inny niż dotychczas. Wszyscy zostaniemy w domach. Dlatego też - specjalnie dla naszych Widzów - organizujemy w dwóch studiach Polsatu największą domówkę w Polsce! Oczywiście z zachowaniem wszystkich rygorów sanitarnych, utrzymując odpowiednio wysoką temperaturę zabawy! Już 31 grudnia o godzinie 20:00 zapraszamy wszystkich na największą domówkę w kraju, podczas której usłyszymy gwiazdy w ich największych przebojach! Nauczymy się tańca od Rafała Maserka, a wróżbita Maciej przygotuje dla wszystkich znaków zodiaku Horoskop na Nowy 2021 Rok, dotyczący zdrowia, miłości i pracy. W naszym studio na żywo zagrają dla Was, m.in.: Bajm, Doda, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Enej, Alicja Majewska, Czadoman, Michał Szpak, After Party, Feel, Piersi, Brave & Antek Smykiewicz, Michał Wiśniewski, Mandaryna, Daj to głośniej, Sławomir, Stefano Terrazzino i Liber&InoRos. Usłyszymy Bailando i Vamos a la Playa w wykonaniu lubianej w Polsce Loony, a zakochani w muzyce lat 90-tych będą wspominać swoją młodość przy dźwiękach zespołu Fun Factory. Nie ma też na świecie osoby, która nie tańczyłaby w klubie do legendarnej grupy Boney M z Maizie Williams! Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie dostępna w Telewizji Polsat, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News. Tegoroczny Sylwester będzie inny niż te, które znamy z poprzednich lat. Mimo wszystko spotkamy się z Wami na żywo i zapraszamy do wspólnego świętowania z Polsatem… w domu! Rozkręcimy największą domówkę w Polsce i w szampańskich humorach przywitamy Nowy Rok! A jak wiadomo, na każdej domówce najważniejsza jest muzyka. Dlatego podczas sylwestrowej nocy z Polsatem usłyszymy największe hity ostatnich lat, a nawet dekad! Występy gwiazd muzycznych to tylko jedna z wielu atrakcji przygotowanych dla naszych gości! Wróżbita Maciej przedstawi horoskop na nadchodzący rok, Rafał Maserak nauczy nas jak tańczyć w domu, zaś Tomasz Barański i jego grupa NEXT we wspaniałych choreografiach będą towarzyszyć gwiazdom podczas ich występów. Takiej imprezy jeszcze nie było! Mamy nadzieję, że Sylwester z Polsatem będzie wyjątkowy, niezapomniany i na długo zapadnie w pamięć wszystkich Polaków! Największą domówkę w Polsce poprowadzą dwie pary Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Karolina Gilon i Rafał Maserak.

Komentarze

Skomentuj
 • Glat (gość)

  Wróżbita Maciej 😂 dzisiaj w nocy będzie ciemno

  31.12.2020 17:27
 • Daywis (gość)

  Ciekawe kogo tym razem. Maserak obnaży przed scena ....

  31.12.2020 16:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×